Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S7 Edge 2019 ben megéri?...

S7 Edge 2019 ben megéri? Telefon választás előtt állok. Kap még egyáltalán frissítéseket a készülék?

Figyelt kérdés

2019. febr. 19. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem és nem
2019. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nekem S7 edge van. Szerintem még most is sokkal jobb jópár új telefonnál,mivel a samsungnak a prémium kategóriájába tartozik.


Ma jött rá meg a februári biztonsági frissítés,de azt nem tudom,hogy maga az android rendszer frissülni fog-e.

2019. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Hát ez a telefon 2019-ben már középkategóriás, de a hardvere nem rossz. A kamerája stb... Jó, de találsz jobbat. Szerintem 100.000+ Forintért, inkább keress másikat, mert ennyiért van jobb telefon is telefont is, de nem rossz. Frissítéseket szerintem még kap, de ezt nemtudom.
2019. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem s7 edgem volt, hát mit mondjak, nem voltam igazán oda érte, pedig annak idején nem kevésbe került. Aztán mikor csere érett lett, nézegettem mi az aktuális felhozatal, de 300+ ezerért egyik telefon se tudott felmutatni semmi olyat, amiért még egyszer ennyit kiadnék telefonra. Aztán tettem egy próbát, berendeltem egy nálunk kevésbé kapható, kínai telót, átszámítva mindenestől hetvenezerért. Ennyibe belefért a 6gb memória, a 64 gb tárhely, a 21mp kamera, ésatöbbi. Na meg egy normális akksi, amit nem kell félnaponta tölteni. elégedett vagyok vele.

Az s7 edge viszont már a koránál fogva is, amennyiben nem újonnan veszed, valószínűleg rövidesen akkumulátor cserére fog szorulni, mivel 6-800 töltési ciklust bírnak.

Ha régi telefont szeretnél akkor olyat nézz aminek cserélhető az akksija, de legalábbis nem üveg elől-hátul amit csak a szerviz szed szét és rak össze újra(remélhetőleg úgy, hogy a vízállóságát nem veszíti el közben...), vagy nézz más alternatívát. Dunát lehet rekeszteni a jobbnál jobb telefonokkal, csak nem szabad leragadni az iphonnál meg a samsungnál mert félelmetesen túlárazott eszközök.

2019. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Abszolút megéri! A mostani csúcskategórás telefonok se nyújtanak sokkal többet, sokkal - sokkal drágábban. A 6-800 töltési ciklust tapasztalatból mondom hogy nem igaz. Én most használom a második S7 -edgemet pont a fenti okok miatt, de nem műszaki hiba miatt a második. Meghibásodás nálma nem fordult elő pedig a megjelenés első napjától velem van ez a típus.
2019. márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Xiaomit nézegessél olcsó és árához képest leköröz mindent és nem nem éri meg.
2019. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!