Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóban érdemes az okostelefon...

Valóban érdemes az okostelefonomra ilyen üvegfóliàt venni. Neked is van?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan ez hogy ràrakom és soha nem is kell levenni és úgyanúgy tudom hasznalni a mobilt?? Es vedi a kijelzot.

2019. febr. 20. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

igen.


karcoktól és ugyanolyan érintésérzékeny marad a kijelző.

2019. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az érintés érzékenysége függ a telefontól is. Például aminek kerekített a széle (edge telefonok, s8, s7) azoknak a szélükön kicsit erősebben kell nyomni. Bár ezekre más az üvegfólia, csak a szélük és teteje/alja ragad, a közepe nem.


De vannak azok az üvegfóliák, amiknek a belseje is ragasztós, és szépen rácuppan a telefonra. Azok nem rontanak az érzékenységen jók nagyon. Nekem már mentette meg üvegfólia a telefonom.

Persze nem 100% biztonság, anyának az s6-át nem mentette meg.


De mindenképpen ajánlatos, minden telefonra.

2019. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nincs,de bánom! 100ezres telefonom ,pont emiatt ment tönkre,mert nem vigyáztam rá,és földhöz b....tam akaratlanul,majd olyan szinten összetört,hogy most vehettem másikat! szóval kérdésedre a válasz; Igen ne sajnáld azt az 500Ft 1ezer-FTot spontán lustaságból.
2019. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Például aminek kerekített a széle (edge telefonok, s8, s7) azoknak a szélükön kicsit erősebben kell nyomni. Bár ezekre más az üvegfólia, csak a szélük és teteje/alja ragad, a közepe nem."

Na azok a fóliák sajnos semmit sem érnek, az elkerülhetetlen légrés miatt huppognak, rontják az érzékelést, port szívnak maguk alá, rontva a láthatóságot is.

Én rendeltem folyékony, UV-re kötős ragasztóval felrakható telibe ragasztott fóliát, fél éve van fent, nulla probléma.

Az első fóliatörésemnél döbbentem rá, milyen rengeteget véd. Nagyon pontszerű, nagyon erős ütés kell, hogy üvegfólián át is sérüljön a kijelző, akkora ütés már a komplett telót elgörbít.

2019. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!