Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Te fizetnél egy olyan szolgált...

Te fizetnél egy olyan szolgáltatásért amit nem vettél igénybe?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy csekket a telenortól, hogy fizessek be 1000 forintot nekik, mert nem vettem igénybe az online fizetés szolgáltatásukat.

Normálisak ezek? Fizetni azért mert NEM vettem igénybe egy szolgáltatást???



2019. febr. 20. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát lehet, hogy a szerződési feltételekben ez van.

Kapsz kedvezményt ha online fizetsz. Ha nem, akkor fizetned kell "büntetést" vagy a különbözetet.

2019. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 repulo ***** válasza:
Hát, ha szerződés szerint a havi számlát online utalod, te meg befizetted postán, vagy kirendeltségen még jogos is lehet valamennyire.
2019. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

No de a szerződési feltételekben van egy bruttó ár, ami nem tartalmaz kedvezményt. Ez egy teljes ár. Én ezt az árat kifizettem a szolgáltatásért amit megrendeltem. A számlában amit most kaptam effektíven az áll, hogy fizetnem kell, mert nem vettem igénybe egy másik szolgáltatásukat.

Tehát ez egy teljesen elkülönülő szolgáltatás. Nincs köze ahhoz, amit korábban igénybe vettem. Pláne hogy azt teljes áron fizettem ki, nem pedig kedvezménnyel.

2019. febr. 20. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Az előfizetési díj csak e-számlával és online fizetéssel annyi, plusz még fizetési határidőn belül be is kell fizetni. Ha ezeket nem teljesíted, úgy plusz havi ezer forintodba fog kerülni. Normálisak, csak te vagy kicsit értetlen a 21. században.
2019. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és mivel online kötöttem meg a szerződést, amit kaptam e-mailben szerződést (direkt elmentettem), abban egy büdös szó nem szerepel plusz költségről.
2019. febr. 20. 18:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kedvezmény. Több költség a papír alapú számla+csekk+posta+adminisztráció, ezt kell kifizetned. Biztos ott van a szerződésben, hogy e-pack-el annyi az előfizetés, csak olvasd át alaposan.
2019. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2019. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

A Telenornál ezt a funkciót e-Komfort csomagnak hívják, így szerepel az ajánlatban is. A megadott árlistákban az e-Komfort csomaggal olcsósított ár szerepel.

[link]

2019. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És az ügyfélszolgálat mit mondott ?
2019. febr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!