Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a most...

Mi a véleményetek a most bemutatott SAMSUNG GALAXY S10 szériáról?

Figyelt kérdés

Külsőségeket hagyjuk, az szubjektív kinek mi... Leginkább az új futurekről mi a véleményetek? Nem hiszem, hogy érdemes lenne rá váltani S9+ készülékről, de ha ilyen szépen fejlődik, mint ahogy a bemutatóban felvázolták, lehet, hogy nem várom meg míg lejár a garancia.


Mellékesen kíváncsi lennék, hogy a mobilos részleg fejese mennyit kaszál havonta. Vagy ő is óránként kapja a sok ezret a zsebébe?



2019. febr. 21. 00:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kihagytam,nekem S7-en 1-2% ról 1,5 óra a töltés,de gondolom azóta ez is javult
2019. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Csak az irisz scanner-hez teszek annyi megjegyzést, hogy az viszont már nem lesz az S10-ben!
2019. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

#9 szerintem elég korrekten leírta a véleményét, és ERRE irányult a fő kérdés, erre jönnek a lepontozós patkányok..


Az üzemidő, viszont jobb az S10+ ban, láttam már tesztet róla, illetve a kijelző is valamennyivel jobb lett.

2019. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=QgqinnFGqmQ&t=401s ennyit az üzemidőröl hogy a huawei mennyire előre van ebben :DDD

samu úgy ver majdnem egy órát hogy kevesebb mph van benne :D

2019. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, a 3 hónappal ezelőtti mérésén (ugyanennek a srácnak) meg 7 óra 44 percet gurított a Mate 20 Pro. (Amit csak zárójelben jegyzek meg - bár aztán leszarom, ha lepontoztok - hogy sokkal reálisabbnak tartok, mert átlagban az én készülékem is 7 óránál biztos, hogy többet bír ki.)


Szóval ott tartunk, hogy az általam linkelt videó alapján a Mate 20 Pro kb. 15 perccel bírja tovább, mint az S10+. Ugye mekkora égbekiáltó különbség?!


Na kb. ezt szajkózom harmadjára és egyben utoljára: ENGEM, mint Mate 20 Pro tulajt, nem túlságosan nyűgözött le az S10 széria. Nem tudok jobb példát kitalálni, kb. olyan a két mobil, mintha az iPhone X-et és az iPhone XS-t hasonlítanám össze. (Nem szó szerint, hanem úgy általában.)

Sehol nem írtam, hogy az S10+ úgy szar, ahogy van, sőt, az is egy baromi jó mobil, de én speciel a picivel jobb hardverért, a picivel talán design-osabb külsőért (bár ez megint szubjektív, engem abszolút, de nem zavar a notch), a kb. ugyanolyan kamerákért (bár videózásban egyértelműen jobb az S10+, ezt tényleg kár vitatni) és a kb. ugyanolyan üzemidőért ÉN nem váltanék. Nekem az EMUI is jobban kézre áll, de ez megint én vagyok.

De ez semmit sem von le a Samsung érdemeiből, mert frankó mobil az S10+: akinek tetszik ez a design vagy összességében jobbnak tartja a készüléket, bátran vegye meg, lehetőleg előrendelésben, mert akkor a Galaxy Buds-ot is mellé adják!


Na lehet lepontozni!

2019. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

azt vágod hogy a linkelt videóban sokkal kevésbé használják ki a mobilokat? :D

Persze hogy nem merülnek annyira

2019. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Valahogyan volt egy megérzésem, hogy ezzel a sablonválasszal fogsz majd reagálni!


Részemről a téma lezárva!

2019. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sablonválasz? Miért is?
2019. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Had jöjjenek csak a kommentek :D
2019. febr. 24. 22:11
 20/20 Joell ***** válasza:
Jo telefonok.s10e megeri az arat....de mèg s8 rol sem valtanek...nyilvan tobbet tudnak de azert nem annyival hogy azonnal valtani kelljen
2019. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!