Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet reklámokat letiltan...

Hogy lehet reklámokat letiltani vagy átugrani egy mobilos játéknál, ha az a játékmenethez szükséges? (Részletek lenn. )

Figyelt kérdés

Játszom egy játékkal mobilon. A lényeg, hogy vannak energiapontjaim, amikből viszont folyamatosan veszítek 1-1 feladat végrehajtása után. Két opcióm van, ha kifogyok az energiából:


1. Megvárhatom, hogy újra feltöltődjek (1 egységnyit tölt fel 2 perc alatt!, s összesen 100-as lehet az életenergiám, egy feladatért pedig 20 egységet von le), vagy


2. Választhatom azt, hogy megnézek egy 28 mp-es reklámot egy másik játékról (mindig ugyanazt kell végignéznem).



A kérdésem az, hogy ezeket a reklámokat át lehet-e ugrani. Van rá vmilyen ad block app?

Viszont ekkor felmerül a kérdés, hogy ha blokkolom a reklámot, attól még fogom tudni folytatni a játékot? Tehát olyan kis app kellene a mobilomra, ami a reklámot úgy ki tudja ütni, hogy közben a játék - amit játszom - meg úgy érzékelje, hogy én valójában megnéztem azt a reklámot. (Tehát nem sima youtube-féle ad blocker kell, mert az szerintem másfajta progi.)


Remélem sikerült átadnom, hogy mire is van szükségem. Köszönöm a válaszokat előre is! Meg majd utólag is köszönöm a zöld manccsal!



2019. febr. 24. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

nincs ilyen... de ha nem akarod hogy reklámok jelenjenek meg akkor lőd ki a netet a telefonon és nem lesznek.. viszont akkor videózással nem tudod feltölteni az energiapontjaidat..

másrészről pedig gondolj bele hogy ha már játszol egy játékkal amit lefejlesztettek, lehetne benned annyi hogy megnézed azt a rohadt reklámot szívességként

2019. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
79%

Fizetni kell érte.

Tudod mi van ingyen? Pont az.

2019. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es: Én megnéztem a játékot, ráadásul többször is! Szóval ilyen szempontból korrekt vagyok! (S amúgy egész jópofa játékot mutatnak a reklámban.) De az a baj, hogy mindig ugyanezt mutatják!!! S amikor már ötvenedszer nézed ugyanazt s igen gyakran kell ezt tenned, akkor az nagyon idegesítő tud lenni.


Azt tudom, hogy wifit és mobilnetet ki kell kapcsolni, s akkor nem jelennek meg sima reklámok. De ugye ez most más helyzet.


Köszönöm azért a válaszokat. No mindegy akkor, ha nincs rá megoldás, akkor a játék fejlesztője ezzel csak annyit ért el nálam, hogy töröljem ezt az amúgy remek játékát. Ha kicsivel kevesebbszer kellene megnézni ugyanazt a reklámot, már jobb értékelést adnék rá, így viszont a visszajelzésem lesz vmi pozitív. Köszi skacok!


Bests:

Bjoe

2019. febr. 24. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező reklámot nézned. Meg is várhatod, amíg magától feltölt az energiád. Ez egy bónusz opció, a te irányodba jófejség, mert nem kell pénzért venned, anélkül is játszhatsz. Nekik meg nyilván bevétel. Igen, 50. alkalommal is.

A mikrotranzakciós mobilappok 99%a így működik, nem értem, mi ebben a meglepő. :D Nem vagy köteles reklámot nézni, de akkor a jutalmat se várd el. Ennyi.

2019. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

jól mondja az utolsó

vagy benyomod a reklámot és elmész hugyozni egyet, vagy bármi mást csinálsz közben

2019. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Ja, mindig ezek a tetves fejlesztők, nem akarják az istennek se odaadni ingyen a teljes verziós játékokat. Pedig az már állampolgári alapjog!
2019. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!