Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Merre lehet hozzájutni régi...

Merre lehet hozzájutni régi java- játékokhoz?

Figyelt kérdés

Az első telóm egy Sony Ericsson k550i-volt amit apukámtól örököltem. Ma már egy LG K11 em van de hiányoznak a játékok a sonyról. Ilyen jar fájlokhoz hol lehet hozzájutni?

Egész pontosan: Assassins creed, Brothers in arms: art of war, Reál football 2008 4shell extrém 3d, 4x4 extrém rally 3d, 80's Bundle, Burnout, Cubis2, cyberpunk: araskas plot, 3style snowboarding, age of említés III, Air Attila 1944b stb. Nem sorolom fel mindet.


Jar fájlok kellenek, találtam egy appot(j2ME Loader) ami ezeket futtatja.


Ez nem segítségkérés, nem linkeket kérekb hanem ha valakinek van valami ötlete...



2019. febr. 25. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Húst a hentestől, netes keresést a googletol.

[link]

2019. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, köszi, lettőt már le is szedtem külön linkről erről az oldalról. De ezt valahogy nem találtam...


Mégegyszer köszii

2019. febr. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!