Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani telefont...

Tudnátok ajánlani telefont netezésre?

Figyelt kérdés

Eddig egy Lumia 640-em volt, meg voltam vele elégedve, mivel nekem csak hívni, sms-re, meg netezésre kell, semmi más applikációra nincs szükségem. De mivel úgy hallottam, hogy ez év októberében megszűnik a támogatás az op. rendszerre, jó lenne valami más teló. Mit tudtok ajánlani?

Fontos, hogy a böngészés akadozásmentes legyen, szóval legyen minél nagyobb a ram-ja.

Ja és nem fagyjon le fél év után (se hamarabb, se később).


2019. febr. 26. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyi a maximum keret?

Ha olcsó telefonokat szeretnél, akkor a Meizu és a Xiaomi márkák között nézz szét. Az Árukeresőn vannak jó ajánlatok, de ezen kívül az Eustock.eu oldala az, ahol jó árban szoktak lenni.

Amúgy meg, a MS telefonokat a Microsoft meszelte egy jó ideje, úgyhogy érdemes váltani.

2019. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!