Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy telefont, ami az...

Vettem egy telefont, ami az előzővel ellentetben csak HD es nem FullHD. Elsőre nagy a diferencia, mennyire fontos a fullHD netezeshez stb?

Figyelt kérdés
Visszaszokik HDre a szemem? Elsőre elég kockásnak tűnik. Kell a fullHd vagy vigyem vissza?

2019. febr. 26. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A telefon pontos ismerete nélkül ez az adat nem mond semmit, sok más dolog is fontos, milyen mobilról van szó?
2019. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Samsung A6-os 32gb 3gb ram. Zenére, netezeshez, Youtubera használnám, csak az előző hauwei telefonom fullHD volt és most ahogy nézem elég szembetűnő a különbség...azt hittem már ennyi pénzért Samsungnál is alap a FHD.
2019. febr. 26. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Gagyi telefon!
2019. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hiába pontozod le az előttem levőt, az igenis már egy szar , elavult telefon amelyik nem FHD-s.
2019. febr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az A6-nak HD-nál picit jobb felbontása van, de ez 5.6'-on nagyon kevés. Én most váltottam telefont, HD felbontású volt az előzőnek a kijelzője, a mostani FullHD és ha netezésnél nem is annyira, de videózásnál érezhető a különbség. Persze, már amennyit én videózok 5.5'-on, mert ez a méret arra teljesen alkalmatlan, lehet ott bármilyen felbontás... Ha nálad ez az elsődleges szempont, nagyobb kijelzőjű, jobb felbontású telefont lett volna érdemes venni!
2019. febr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!