Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Megéri-e Cserélni?

Sziasztok, Nagyon régóta nézegetem az Iphone-okat és nagyon tetszenek, az lenne a kérdésem hogy szerintetek egy 7 hónapos huawei p20 lite-ról [Amúgy a p20 nállam akadozik, lassú tehát már kicsit gyenge] Megéri e cserélni egy Iphone XR-re?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone XR, iPhone, Huawei, Huawei P20, Huawei P20 Lite, telefon, mobiltelefon, csere

febr. 27. 17:52  Privát üzenet  

A válaszok
Ha neked az xr tetszik akkor biztos.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 27. 19:15 Privát üzenet
Én a helyedbe nem iphonet vennék de a te döntésed... ha neked tetszik...

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 27. 21:04 Privát üzenet
Az iphone rossz magyarul szar. Inkább vegyél huaweit nekemis huawei mate 10 lite van és bele ejtettem a wcbe meg mar a képernyővel lefele leejtettem a betonra és semmi baja nagyon strapabiro telok

# 3/3Időpont márc. 1. 16:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megéri akksit cserélni?
Samsung A8 mennyire jó készülék? Megéri az árát? Gondolkodom, hogy az A5öm lecserélem. Miben és mennyivel jobb? Érdemes lehet cserélni?
Megéri Samsung Galaxy S8+ készüléket cserélni Apple iPhone 7-re?
Szisztok, Szerintetek megéri S6edge-t S8-ra cserélni?
Megéri le cserélni az Iphone5 telot Iphone6ra? Vagy inkább várjak az Se vagy Iphone6s re míg lejjebb megy az ára?
Megéri egy Nokia Lumia 735 telefont egy használt Huawei P8 Lile-ra cserélni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!