Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google play pénznem nem...

Google play pénznem nem támogatott mit tegyek?

Figyelt kérdés
Google playen nem tudok fizetni telenorral, mert valamiért a pénznem az USD, és a telenor meg nem támogatja ezt. A beállitásokban be van állitva a régió Magyarországra. Valaki tudna segiteni?

2019. márc. 1. 14:22
 1/10 davyc07 válasza:
Ez engem is érdekelne...
2019. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Dettó. Én már minden létező supportnak írtam, pont letojják..
2019. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám, fe pár napja még minden rendben volt. Remélem valaki tudja a megoldást
2019. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fofo l válasza:
Játékon belül sem tudsz vásárolni? Mert pl. Nekem is USD deviza van mindenhol,pár nappal ezelött még vásároltam telenor számlára.
2019. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudok alkalmazásokon belül se vásárolni, mert azt irja a telenornál, hogy nem támogatott pénznem
2019. márc. 12. 11:03
 6/10 Fofo l válasza:
Nos,amit én megtudtam,a G Pay a legutóbbi frissítés óta nem kompatibilis a magyarországi eszközökkel,hacsak nem kártyafüggetlen,viszont az USD árak folyamatosan változnak a forinthoz képest, ami tegnapelött 24,90 volt most 25,30 ..de forintban mindig 6990 et fizetsz,a g payt nem bírod megtalálni a google playen,csak neten, de azt írja ki "nem kompatibilis ezzel a készülékkel "pedig alap beépülö alkalmazás Androidon
2019. márc. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
És vajon érzékelik ezt a hibát és kijavítják? Jó lenne ha észbe kapnának, biztos hiányzik nekik a Magyarok vagy más országok pénze.. Lehet következő frissítésnél ez a probléma megszűnik?
2019. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fofo l válasza:
Nekem visszajött a magyar forint,nálatok mi a helyzet?
2019. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahh nekem is! Mekkora megkönnyebülés :D Köszi azért a segitséget srácok!
2019. márc. 29. 16:53
 10/10 anonim válasza:
Nekem is egyik nap megjavult.
2019. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!