Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor a telefon kijelzőjéről...

Mikor a telefon kijelzőjéről eltávolítják a védő üveget, mivel takarítják le róla a ragasztó maradványokat?

Figyelt kérdés

Néztem már pár videót mikor leválasztják az lcd ről a üveg felületet,gondolom tisztításnak alkohol is jó,de a ragasztó maradványokat valami oldószerrel takarítják le róla?Néztem videót vagy csepegtetnek valamit puha kendőre és azzal törlik vagy valami fújós és puha kendő.

A többit azt tudom megtisztított kijelzőre UV ragasztó majd óvatosan ráhelyezni az üveget és levegőmentesre kinyomkodni finoman,aztán mehet az uv alá.


https://www.youtube.com/watch?v=k5L0MImpsb4



2019. márc. 1. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek rugalmas állagú ragasztók, a szilikongumihoz hasonló, de epoxi műgyanta alapú.

Azaz ledörzsölhető, de nem lesz feloldva valószínűleg semmivel.

Az alkoholos tisztítás csak azért jó, mert segíti a ledörzsölést, felület tisztává tételét.

Noha ilyet még nem csináltam, de szerintem a vízmentes Alkonek elektronikai mosó bizonyára jó arra is.

Annyi a lényege, hogy nem a vizes denszeszt kell választani, hanem a víztelent, ami hatékonyabb:

[link]

2019. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,még én sem csináltam ilyet.
2019. márc. 2. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!