Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolni próbáltam Sony...

Matedavid00 kérdése:

Rootolni próbáltam Sony Xperia XZ1 Android Pie 9. 0. 0 telefonom, de valami nem sikerült túl jól. Tudtok tanácsot, esetleg megoldást adni?

Figyelt kérdés
A napokban megpróbáltam rootolni Sony Xperia XZ1 telefonomat Android Pie 9.0.0, de valami miatt nem tudom megnyitni a recovery menüt. Volt már egy Sony Xperia Z3-am amit könnyedén rootoltam, de ez valamiért már a bootloader unlockolása után nem úgy viselkedik ahogyan kéne. Fastboot módban bootoltam a TWRP-t, de mikor megpróbálom a recovery menüt behozni Hang fel+Kikapcsoló gomb, akkor újraindítja a telefont. Próbáltam hang le+kikapcs gombbal is, úgy pedig nem történt semmi. Arra kérlek titeket, hogy adjatok tanácsokat, hogy most mit tegyek, mert a bootloader ki van nyitva, amit a telefon jelez is minden egyes újraindításnál "your device software cannot be checked for corruption" szöveggel, de nem tudom rootolni, mert egyszerűen újraindul a telefon amikor megpróbálom a recovery menut behozni. Válaszaitokat köszönöm! :)

2019. márc. 1. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
usb jiget próbáltad?
2019. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérlek, ezt kifejtenéd?
2019. márc. 2. 00:19
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
nagyszerü téglát csináltál telefonodbol.
2019. márc. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mit fejtsek ezen ki?


beírod a googleba, és millió leírást találsz videóval


ez egy eszköz amivel download módba rakhatod a telód, és újrahúzhatod


vagy megveszed, vagy otthon el is készítheted


nem nehezebb mint átalakítani egy adatkábelt otg kábellé

2019. márc. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bemész Fastboot-ba, flasheled a twrp-t, majd lehúzod a telefont usb-ről, és újraindítod recovery módban.
2019. márc. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!