Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 7 voltaképpen egy...

Az iPhone 7 voltaképpen egy "6s Max"?

Figyelt kérdés
E között a 2 telefon között vacilálok, mivel igencsak iPhone párti lettem (megjártam az androidokkal). Eddig egy Lenovo Vibe p1ma-t használtam, elég hamar tönkrement, és most van egy WP-m... Tudom, tudom, WP után akármilyen teló felüdülés... De, a lényeg most a 2 iPhone. Az i6s egy jó telefon, de szerintem nem valami sokban különbözik az i7-től. A 6s-ben is van már 4k felvétel, 3D Touch stb. Viszont az i7 erősebb kijelzőt kapott, ám nincs benne Jack csatlakozó... Az i7 vízálló, bár nekem ez nem jelent sokat, mert még Sosem ment tönkre víz miatt a telefonom... Viszont a 6s régebbi (igaz csak 1 évvel). Szerintetek i7 vagy i6s?
2019. márc. 2. 15:07
 1/4 A kérdező kommentje:
P1m*
2019. márc. 2. 15:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Magyarósi Csaba, minden évben felteszi, melyik iPhone-t érdemes venni. Nem is rég készített egy aktuális videót - érdemes megnézni:

[link]

2019. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

iPhone 7 nek jobb az akksija jobb a kamerája jobb proci meg ilyenek , nem mondanám 6s max nak mert nem nagyobb nála vagy max egy pöppet nem figyeltem meg mikor egymás mellé lett rakva

7 es jobban megéri most mint a 6s

2019. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az előttem válaszoló válaszát egészíteném ki annyival ,hogy az iphone 7 nek jobb az előlapi kamerája (5mpx helyett 7mpx), stereo hangszórókat kapott (ami szerintem kegyetlen jó, főleg amikor a kezedben fogod és érzed ,hogy rezeg a teló mint valami JBL hangszóró) , továbbá az iphone 7 optikai képstabilizátort kapott és jobb lett a kamera rekeszértéke (sötétben jobban lehet fotózni vele mint a 6s sel) , Taptic engine rezgő motort kapott ,ami nagyon jól átadja az új ,,gomb” kattanását. (Ez a gomb nem egy benyomható fizikai gomb hanem egy érintéses gomb amit egy kicsit erősebben kell lenyomni mint egy értintő gombot)
2019. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!