Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J6+ vélemények?

Samsung Galaxy J6+ vélemények?

Figyelt kérdés
Van valakinek ilyen teloja? Ha igen akkor mesélne róla? Most tervezek venni egyet és érdekelne a véleményetek. Vagy ha esetleg ebbe az árba tudtok más 2 kamerás legalább 5,5-ös képernyőjü telót akkor várom az ötleteket.
2019. márc. 2. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
A Xiaomi Mi A2 Lite kb kétszer olyan gyors, mint a kérdésben szereplő mobil, a Xiaomi Redmi Note 5 még jobb, a Meizu X8 már drágább.
2019. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Meizu X8 szerintem nem rossz és Eustock-on most jó árban van mindkét verziója. Lényegesen erösebbek, mint a Samsung.


[link]


[link]

2019. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket de már mind2 márkától volt telóm és hát csalódás. Ami a Xiaominál 12+12mp kamera az annyit se ér mint egy Samsungon a sima 12es
2019. márc. 3. 02:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindkét mobil megbízható, a j6+ sokkal rosszabb náluk, a többkamerás rendszerektől nem kell elájulni, nem nyujtanak többet, mint 1 normális minőségű.
2019. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Meizu-val mi volt a problémád? Nekem volt több is, most is az van, nincs velük különösebb gond, persze vannak hibáik, de melyik telefonnak nincsenek? Xiaomi-m is volt, az mondjuk nekem se nagyon jött be. Amúgy kamera terén tényleg nem nagy számok ezek a telefonok, dehát ebben az árkategóriában ne várjunk már csodákat! Mellesleg az X8 hardveresen simán veri a J6+-t (tudom, nem minden a hardver!) és ahhoz képest nem sokkal drágább. Nem rábeszélni akarlak, csak leírtam a tényeket!
2019. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretem a Meizut mert szerintem nagyon gyenge a kamera. Tudom hogy ebbe az árkategóriába ne várjak csodát de eddig Xiaomival fényképeztem és kaptam már pár okleveket szóval mindenből kilehet hozni a jót de a Samsungé gondolom még is csak jobb, meg a boltba is úgy tűnt. Én a hardverekhez meg ezekhez nem értek, annyi lenne a lényeg hogy azért ne akadjon meg ilyenek. Szoval ha valaki esetleg ért hozzá az nyugodtan elmondhatja hogy mi a véleménye erről a részéről a J6+nak.
2019. márc. 3. 12:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyira nagy szakértő én se vagyok, de szerintem az 1.4 Ghz-es SD 425-ös proci meg az Adreno 308-as GPU elég gyengécske, persze attól is fūgg, mire használod. A 3 GB RAM az még épp elég androidon. A kijelző felbontás szerintem nagyon gyér, 6'-on Hd+ az kevés. Amúgy Mobilaréná-n olvashatsz a telefonról véleményeket, senki nincs elájulva ettől a telefontól. Nem tudom, én a J-s Samsung-okat kerülném, de ez csak az én véleményem. Amúgy van a családban Samsung, A5 2017 meg A8 2018. Igaz, ezek már más (ár)kategória, de látszik is. Nekem főleg az A5 tetszik: jó kamera, gyors, nem akad, nem fagy le stb., persze az A8 sem rossz (bár az még viszonylag új). Nekem kb. ennyi a véleményem.
2019. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Mobilarénás tesztfotók alapján a Xiaomi Mi A2 Lite kamerája kb ugyanolyan minőségű, mint a J6+, és olcsóbban nyújt kb kétszer akkor sebességet:

[link]

[link]

A sebbeségtesztek eredményeit is hasonlíts össze:

[link]

[link]

Ráadásult a Mi A2 lite-on tiszta, sallangmentes Android van.

2019. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, meg a telefonipar legnagyobb rádiósugárzás

a jókis xiaomi xddd

2019. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!