Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet visszanézni a WWE...

Hol lehet visszanézni a WWE adásait?

Figyelt kérdés
Régebben tesómmal minden egyes részt néztünk, soha nem hagytunk ki egyet sem, de ez valahogy megszakadt egyszer. Ez már elég rég volt és gondolom azért onnantól nem tudom újranézni, de azért körülbelül 1-2 évre visszamenőleg jó lenne pótolni a lemaradást, hogy tudjam folytatni. Előre is köszi! :)

2019. márc. 2. 19:21
 1/2 repulo ***** válasza:
2019. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pontosan, ahogy előttem írták van a WWE-nek saját youtube csantornája, amin vissza lehet nézni a Raw és SmackDown adásokat, ha pedig a 205, NXT, NXTUK érdekel (ami szintén nagyon jó) én elő vagyok fizetve a WWE Networ-re és ott vissza lehet nézni ezeket, illetve a külön rendezvényeket is.
2019. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!