Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phonra hogy a manóba...

Windows phonra hogy a manóba lehet sajàt zenét beàllitani csengöhangnak?

Figyelt kérdés
Van egy több mint 3 éves windows phone amit odaadtam anyukamnak. Es nem tudunk neki csengohangot beallitani. Zenet alig birtam tenni erre a szarra de nagy nehezen sikerült de nem lehet beàllitani csengöhangnak. Azt tudom program kell hozza szedtem is le vagy harmat de sehogy se jo. Amig nalam volt addig nem erdekelt mi a csengohang mert kevesett telefonalok de anyukam szeretne normalis csengohsngot. Am en nem csodalom hogy kihal a windows phone. Ilyen logikatlan telefon nincs meg egy a foldon. Alap dolgokra talan alkalmas.

2019. márc. 3. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne anyukádnak adjad, hanem a kukába dobjad. Oda való a Windows Phone. Szerencsére már nem gyártanak többet.
2019. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De megszokta a windows phone-t. Az volt neki màr eddig is csak az màr szarakodott meg összetört. Igy most ezt használja. Alap dolgokra jo neki. De nyilvan majd neki is androidot kell venni majd ha akar újat és azt meg kell szoknia.
2019. márc. 3. 15:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Am köszi egyes.
2019. márc. 3. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem azért, de a Windows Phone-t, maga a MS meszelte, úgyhogy emiatt is érdemes újat venni. Olcsó telefonoknál általában a Meizu-k és a Xiaomi-k szoktak jók lenni.
2019. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!