Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber gond, hátha valaki érti?

Viber gond, hátha valaki érti?

Figyelt kérdés
Az hogyan lehet, hogy valakivel beszélek Viber-en ma reggel. Látom, hogy mondjuk 9-kor volt fent utoljára, aztán mikor délután ránézek már azt látom, hogy az utolsó megtekintés kb 3 héttel ezelőtti dátum. Másnál nincs ilyen. Köszi a válaszokat.

2019. márc. 3. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Értem.

Csak megmagyarázhatatlan, hogy annyi bejelentés után az ilyen és hasonló vagy még idegesítőbb hibákat hogy nem tudják kijavítani.

Évekkel ezelőtt is volt ilyen és hasonló hiba. Sőt, rosszabb is. Nem jelezte pl az üziket napokig, vagy csak akkor, ha megnyitotta az ember az appot és olyankor is, ha egy olyan beszélgetésben érkezett új üzi, ami nem fért a kijelzőre, azt addig nem jelezte, amíg az ember nem görgetett le. Akkor bosszantott fel teljesen, amikor már az üzeneteket sem volt hajlandó elküldeni, de közben azt jelezte, hogy a címzett megkapta, csak nem nézte meg... Na akkor írtam egy szépet a fejlesztőknek és töröltem a fenébe ezt a tràgyadombot.


Szóval ez csak 1 hiba a sokból. Ne is idegesítsd magad miatta.

2019. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!