Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Liteomon működik a...

Huawei P9 Liteomon működik a sötét mód a messengeren de az iPhoneomon nem ez miért van?

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a facebook nem mindenkinél kapcsolta be. Nekem sem működik (iPhone 7Plus) de a családban rajtam kívül mindenkinek.
2019. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Frissítve van a legújabb verzióra a messenger? Utána egy félhold emojival lehet aktiválni.
2019. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első írta, Iphonra meg nincsen. És nagyjából meg egy jó évig nem lesz. Mivel ez úgymond egy "Easter egg" nem pedig egy funkció. És ez meg csak androidos (bár azok közül sem mindegyiken) mukodik
2019. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 meg kell, hogy cáfoljam az állításod, barátaim közül sokaknak működik iPhone-on és iPaden is. Egyébként kb mindegyik tech oldal lehozta, hogy iPhone-on és Androidos eszközön is egyaránt működik.
2019. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De a Huaweiemen betudtam kapcsolni a hold emojival es ott jol megy de iPhoneon nem engedi. De a regi facebookomba az iPhoneomeon engedi csak azon nem amit hasznalok.. Nem ertem miert van ez
2019. márc. 3. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Leírom mégegyszer, hogy miért van ez. Azért mert a Facebook nem minden felhasználónál aktiválta. #1 voltam
2019. márc. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!