Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit mond el ez nektek a...

Mit mond el ez nektek a magyar szakszervizekről? IPhone-omat nem tudtam már tölteni,10. 000 ért akarták kicserélni a töltő ajzatot. Visszavittem ahonnan vettem és a "nem magyar" guru 1 perc alatt megoldotta ingyen.

Figyelt kérdés
Egy hatalmas szösz csömót szedett ki belőle csipesszel. Azóta tökéletesen tölt.... érdekes ez, hazánk fiai jól átakartak verni, a becsületesebb Arab (szerintem) kereskedő pedig egy perc alatt orvosolta, csak nevetett rajta...
2019. márc. 4. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

rólas mond annyit - nyugodtan lepontozhatsz - , hogy nem voltál képes utánajárni a neten, hogy mi lehet a probléma.

Nekem is ájfón van és rendszeresen tiszttom (fogpiszkálóval) a lightning csatlakozót... hogy honnan jött az ötlet, hát a netről.

2019. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szerviz abból nem él meg, hogy naponta 10 szöszt kiszed csipesszel nevetve. Ez az oka.

Az megint más dolog, hogy valószínűleg mégis kiszedné, csak egy 10 ezres aljzatcserés számlával körítve.

2019. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én ezt értem és az első kommentelőt is megtudom valamennyire érteni, viszont, én laikusként bevittem egy SZAKSZERVÍZBE, nem az aluljáróban a cigányhoz, hanem SZAKSZERVÍZBE a telefonomat és ott mondták ezt nekem, sőt, pedzegették, hogy lehet nem is lesz annyira egyszerű, mert ez-meg-az is lehet vele.... szóval lehet nem is csak 10 ezer, de ez csak a csere közben derűl ki... és ekkor vittem vissza oda ahonnan vettem, hátha ő olcsóbban megtudja ejteni.... hát, ez lett belőle...
2019. márc. 4. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Semmit. Kifogtál egy ilyen ganét. Ez nem a magyar szervizhálózat.
2019. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a szervizes a CSERE árát közölte, nem a tisztításét.
2019. márc. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!