Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok több alkalmazást...

Hogyan tudok több alkalmazást telepíteni Huawei P9 Lite 2017 telefonomra?

Figyelt kérdés

Nagyjából fél éves használat után kaptam meg a készüléket. Visszaállítottam a gyári beállításokra, mindent töröltem. Ennek ellenére a belső tárhely (16 GB) megtelik pár alkalmazás telepítése után. Minden médiafájl egy 16 GB-os memóriakártyán van, de az alkalmazások, a firmware és az "egyebek" megtelítik a belső tárhelyet. Próbáltam az alkalmazásokat áttenni a memóriakártyára, de nem lehet.

Gondolkoztam azon, hogy telepítem a Facebook Lite-ot, mert a Facebook nagyon sok tárhelyet foglal, de szerintem ez még egy Lite telefonnál is gáz... Az előző telefonom egy P8 Lite volt és soha nem volt ilyen probléma.



2019. márc. 5. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

16Gbig a telefonol mára már használhatatlanok. A 32Gbis már csak ezt az évet fogja kibírni.

sokkal inkább érdemes a 64Gbosok körében nézegetni, vannak már egész olcsó középkategóriás telefonok ekkora tarhellyel, de ha egy kicsit több pénzed van, akkor 128Gbosat vennék. Ez már egy öt évre biztosan elég.


Ahogyan írtad, igen, sd kártyára nem lehet telepíteni alkalmazásokat, csak média fájlokat, dokumentumokat stb:.


Sajnos az egyetlen megoldás az a készülék csere

2019. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!