Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei mate 20 lite vs Samsung...

Huawei mate 20 lite vs Samsung galaxy s8?

Figyelt kérdés
Adott kettő telefon. Biztositásokkal foglalkozó cégnél dolgozom. Messenger, Facebook, es egy kalkulacio keszito futna rajt. Jelen pillanatban, Iphone 6s+ keszulekeken dolgozunk, es samsung tableteken. Amiket leadunk. Most apple ipad et kapunk a samsung tablett helyett es ios helyett androidos telefont. :D az ertelmet nem tudom, viszont valasztani kell 2 evre. Ti melyiket választanátok?
2019. márc. 10. 17:26
 1/3 A kérdező kommentje:
És még adott valami xiaomi mi 8 ezt annyira nem ismerem ezert nem soroltam fel. Sajnos nem ertek a telokhoz. Koszonom minden hozzaerto valaszat :)
2019. márc. 10. 17:57
 2/3 Estádio de Felchút ***** válasza:
57%
s8 flagship, prémium telefon, sokkal erősebb, mint a lájtos hüvely. Ugyan 2017-es modell, de 2 évig még bőven bivaly lesz. Én azt választanám.
2019. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom. Ment a zold kez 😊
2019. márc. 11. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!