Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tapasztalatotok az...

Mi a tapasztalatotok az ebayról rendelt lcd kijelzőkről?

Figyelt kérdés
Xiaomi mi a2 lite telefonom kijezője betört.Elmentem szervízbe de 25k az már a készülék ár fele.Ezért inkább elkezdtem neten keresgélni és ebayon 5-6k egy kijelző ezek mennyivel rosszabbak az eredeti kijelzőnél?
2019. márc. 10. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó, a szervizek is onnan hozatják.
2019. márc. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem telefonhoz rendeltem onnan egyszer, de törött volt, mondjuk az árát visszakaptam, nem igazán volt becsomagolva úgy ahogy kellene egy LCD kijelzőt.

Szóval attól függ, hogy melyik eladó hogy csomagol, na meg, ha nem jó akkor mik a lehetőségek, milyen garancia van rá, vagy megéri-e visszaküldeni.... Nem tudom milyen értékről van szó.

2019. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!