Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megoldható, hogy a felefonomon...

Megoldható, hogy a felefonomon 2 különböző "fiók" legyen? Kb mint számítógépen.

Figyelt kérdés

Tehát gondolok itt arra ,hogy kiválasztam ,hogy XY vagyok és akkor ha megnyitok valamit akkor XY beállításaival/profiljával nyitja meg. De ki tudom választani ,hogy YZ vagyok és akkor az ő adataival nyitja meg a dolgokat.


Huawei P8 Lite (régebbi)


2019. márc. 11. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt hiszem van lehetőség tulaj fiókra. Szóval kér PIN kódot feloldáskor, és két kódot fogad el. Egy vendég kódot (valami egyszerűt) éy egy tulaj kódot (a tiedet). Sajnos csak azt állíthatod be, hogy a vendék fiókban milyen alkalmazásokat lehessen használni :/


Nyisd meg a tárcsázót és a bal alsó sarokban a 3 vonal nál van. Nekem is P8 Lite om van, de már nem a gyári android van rajta és itt nincs olyan lehetőség, szóval nem tudom megnézni.

2019. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!