Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ulefone power 5 telefon miért...

Ulefone power 5 telefon miért akadozik görgetés közben néhány appban?

Figyelt kérdés
Adott ez a fenti készülék de pl a google playben meg a facebook appban meg még egy kettőben a görgetés akadozik.Kipróbáltam a facebookot pl böngészőből és ott nem akadozik csak kicsit idegesítő,hogy 8 magos proci meg 4gb ram és valami meg foghatja?Hard resetet nem akarok csinálni mert a telefon új,tegnap kapcsoltam be először.

2019. márc. 12. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Az FB app köztudottan egy hulladék, a messengerrel együtt, vele szemben az Instagram sokkal jobban van megírva, gördülékenyebb, látszik, hogy azt megvették, és csak részben írtak bele kódot.
2019. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ezen a telón nem csak a facebook app akadozik ráadásul az én xiaomi redmi note 5 ömön egyik sem akadozik ami az ulefonon.
2019. márc. 12. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor szimplán szar a rendszere, illetve kernele. Sokat ne is várj el tőle, MediaTek rendszermag mindent elmond róla.


Elvégre "Ulefone", a Xiaomi pedig már egy befutott, stabilnak mondható rendszert kínál a mobiljaikban.

2019. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam erről az ulefoneről és elég jó véleménnyel voltak róla,amúgy gördülékeny csak egy két appban ilyen akadozós.Launcher vagy ilyesmi nem okozhatja?
2019. márc. 12. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Töröld le més töltsd le újra, jó lesz.
2019. márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 5


Hát mikor milyenek,de most már jobb a helyzet.

2019. márc. 13. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!