Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 friss telóm van...

Samsung S5230 friss telóm van és még a kijelzőn van a fólia, de már látszik, hogy viselt. Ilyenkor a fólia ilyen sérülékeny vagy ha levenném a kijelző is így nézne ki?

Figyelt kérdés
Kb hetes a telóm és pakoltam rá egy csomó játékot,néha játszok vele meg ugye ismerkedtem a telóval de máris látszik a fólián hogy kicsit foltos vagy nemis tudom. Ma játszott rajta a barátom ilyen boxos játékkal és mintha jobban látszana. Oké,hogy ez a dolga a fóliának,de az végülis nem 1 kemény dolog,mármint azon nem jobban látszik ahogy huzogattam rajta a körmöm? (ami cseppet sem nagy szóval nem karcolom durván)Úgy gondoltam,hogy majd cserélgetem a fóliát,de már nem tudom.. még azt is írták hogy a fóliától nehezebben reagál érintésre,ami lehet igaz,mert sokszor többször kell rányomni hogy csináljon is vmit. Az lehet azért van mert már "viseltebb" a fólia?:S Azért a kijelzőt is félteném,de mondjuk másfél hetente csak nem kéne cserélgetni a fóliát:S Tapasztalatok?
2010. júl. 3. 01:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A gyári fólia az végülis csak egy dísz szóval nem kell azon csodálkozni, hogy 1 hét után úgy néz ki mint ha a kutya szájából lett volna kihúzva, mert nem arra találták ki. Szóval nyugodtan leveheted a kijelzőn úgyse fog látszódni semmi. Ha meg fóliát akarsz rá akkor vegyél brando fóliát.
2010. júl. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!