Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges az, hogy viberen...

Lehetséges az, hogy viberen én magam beállítsam, hogy lássam valamely kontaktom tartózkodási helyét?

Figyelt kérdés
Hülyén hangzik tudom, de idáig úgy tudtam, hogy a tartózkodási hely láthatóságát mindenki csak magának tudja beállítani. Rosszul tudom?

2019. márc. 12. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Valóban hülyén hangzik mert ha az illetőnek be sincs kapcsolva a helymeghatározás akkor te a készülékeden állítgathtsz amit csak akarsz akkor sem fogod tudni látni hogy ő hol van.

Amúgy meg szép is lenne ha a másik fél belegyezése nélkül te követni tudnád egy ember helyzetét.

2019. márc. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez már a depresszió határa hogy leskelődni, nyomozni akarsz màs után. Jobban teszed ha megbízol benne.
2019. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Abszolut nem akarok nyomozni senki után. Pont, hogy megvádoltak azzal, hogy én csináltam valamit, hogy lássam a kontaktom helyét. Az illető azt írta, hogy bármely kontaktjának ír, nem látszik a helymeghatározás, csak az én esetemben. Így kitalálta, hogy én machináltam valamit. Nem vagyok egy agytröszt ha ilyesmiről van szó, de azt azért sejtettem, hogy én senki viberébe nem tudok belenyúlni. Nem is akarok. Első, köszi a megerősítést!
2019. márc. 13. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!