Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok képeket...

Miért nem tudok képeket megosztani?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tudok képeket küldeni se messengeren se viberen, instagramon sem.Fogalmam sincs mitől lehet,nincs semmiféle korlát beallitva.Valakinek valami ötlete??

2019. márc. 13. 22:45
 1/9 anonim válasza:
Nemtudom, de nekem is ugyanez van. Ma kezdodott
2019. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy valaki frissít egy adott telefontípust, vagy azon belül még több fajtát is, és akkor ezt eredményezi esetleg? (Én nem értek hozzá)
2019. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ma délután kezdődött le is töröltem a messengert és úgy is, üzenetet tudok csak képeket nem.
2019. márc. 13. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:

*De amúgy ha egységesen nem müxik valami frissítés , akkor gondolom, majd kijavítják.


De és amúgy tényleg nem értek hozzá.

2019. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy huawei telefonom van.P10
2019. márc. 13. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
A Facebook és az Insta ma szarakszik, nem enged be, nem csinál semmit... Nem tudni miért, de rengeteg kérdés volt ma már erről. Gondolom a Viberrel is hasonló probléma van.
2019. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Globális összeomlás volt
2019. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, senki se működik
2019. márc. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2020. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!