Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miért nem tudok képeket megosztani?

Egyáltalán nem tudok képeket küldeni se messengeren se viberen, instagramon sem.Fogalmam sincs mitől lehet,nincs semmiféle korlát beallitva.Valakinek valami ötlete??

Keress kérdéseket hasonló témákban: Instagram, Messenger, kép, megosztás, küldés, letöltés

márc. 13. 22:45  Privát üzenet  

A válaszok
Nemtudom, de nekem is ugyanez van. Ma kezdodott

# 1/8Időpont márc. 13. 22:53 Privát üzenet
Nem lehet,hogy valaki frissít egy adott telefontípust, vagy azon belül még több fajtát is, és akkor ezt eredményezi esetleg? (Én nem értek hozzá)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont márc. 13. 22:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem is ma délután kezdődött le is töröltem a messengert és úgy is, üzenetet tudok csak képeket nem.

# 3/8Időpont márc. 13. 22:59 Privát üzenet

*De amúgy ha egységesen nem müxik valami frissítés , akkor gondolom, majd kijavítják.

De és amúgy tényleg nem értek hozzá.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont márc. 13. 22:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amúgy huawei telefonom van.P10

# 5/8Időpont márc. 13. 23:00 Privát üzenet
A Facebook és az Insta ma szarakszik, nem enged be, nem csinál semmit... Nem tudni miért, de rengeteg kérdés volt ma már erről. Gondolom a Viberrel is hasonló probléma van.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont márc. 13. 23:09 Privát üzenet
Globális összeomlás volt

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont márc. 13. 23:39 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Nyugi, senki se működik

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont márc. 14. 01:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen országokban lehet szerzői joggal védett videókat és képeket megosztani legálisan?
Elszàntam magamat, hogy veszek egy nas adattàrolót, de annyit olvastam màr a véleményeket hogy màr nem tudom melyik lenne a jobb. Csak torrentezni és megosztani képeket...
Anyumnak van egy lumia 800-as windows-os telefonja. a napokban nem akarja megosztani a telefon facebook-on a hivatkozásokat/képeket stb. Mi lehet a probléma? Mivel orvosolhatnánk?
A telefonomról nem tudom megosztani a képeket Facebookra. Miért?
Miért nem tudok képeket megosztani?
Iphone 2g-re mit kell letöltenem ahhoz, hogy a facebookon képeket tudja megosztani és chatelni tudjak?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!