Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működhet a telefonom...

Miért nem működhet a telefonom mikrofonja? Mit kellene vele kezdenem?

Figyelt kérdés
Decemberben kaptam, teljesen új készülék, egy huawei p20 lite. Nem igazán kímélem, sajnos, így meglehet, hogy csak ki kellene tisztítani, de azt sem tudom hogy kéne. Sem kihangosítva, sem pedig amúgy sem lehet engem rendesen hallani. Mintha befognám a mikrofont olyan.

2019. márc. 15. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nem igazán kímélem"


Ha sikerült megdobálni, ütés / leejtés hatására szokott tönkremenni a mikrofon, magam is tapasztaltam, nem egy esetben.

Mondjuk, én olcsón megúsztam, mert Aliexpressről 5 db mikrofon / 1 dollár, kicseréltem, utána csak a saját söröm kellett kifizetni magamnak.

2019. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem is és egy ismerősömnek is ilyen problémája van. Pedig én sosem ejtettem le a telefont, nagyon vigyázok rá, de mégis elromlott valahogy. Úgy tűnik ez előfordul a gyártónál, pedig amúgy az akksit és ezt leszámítva nagyon jó a telefon.
2019. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!