Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A legtöbb embernek mièrt nem...

A legtöbb embernek mièrt nem félelmeg 60ezres telefon? Mièrt kell megvenni a legújabb telefonokat?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Mert professzionalis informatikai igennyeik vannak
2019. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Mert változóak a fizetések és a gyártók minden igényt igyekeznek kiszolgálni. Ha te félmilliót keresel havonta, akkor nem fogsz hatvanezres telefont venni.

Ha kevesebbet keresel, attól még lehet ez a hobbid. Más az autójára, számítógépére, házára költ ennyit. Ha erre gyűjt, az ő dolga. Ha hitelre, az is. Én most költöttem negyvenezret stukkóra, pedig azt csak felrakod és semmi különös funkciója nincsen, csak szebbé teszi a szobákat. Totál értelmetlen sokak szemében, nekem viszont fontos volt. Az élet már csak ilyen drága.

2019. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Aki többet keres az feleslegesen vesz telefont ?:)
2019. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem mindegy, hogy ki milyen telefont vesz?
2019. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 repulo ***** válasza:
37%
Ja, meg ilyen régi, repedezett, besötétült képekért is képesek sok milliót kiadni, pedig nem is a dédit ábrázolja. Ki érti ezt? :-)
2019. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert képtelen vagyok elviselni a szar kamerát, akadozó rendszert, rossz képernyőt...
2019. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bubuka508 ***** válasza:
Mert a legtöbb ember hülye és azt hiszi, ha a másik vesz egyfajta telefont, akkor neki rögtön muszáj újabbat vennie, hogy menőbb legyen, azt hiszi, attól "raj". Az isten állatkertje óriási, az intelligens ember meg sajnálatosan kevés. Akinek pénze van, esze meg nincs, az így csinál.
2019. márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél a kezedbe egy 60 ezres, meg egy 3-400 ezres telefont, és megérted a különbséget.
2019. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!