Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafonos "Fix 12000"-es...

Vodafonos "Fix 12000"-es előfizetéssel mennyibe kerül egy sms, ha külföldre küldöm ua vodafonos előfizetőnek? Ha ő küld nekem, én fizetek-e "felárat"?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Annyiba kerül az sms, mintha itthon lenne a másik előfizető, ugyanis adatbiztonsági okokból, nem kell tudni az egyik kártyának, hol van a másik. Valamint! Ugyanebből kiindulva, te nem fizetsz felárat azért, ha ő küld neked. Ilyenkor a külföldön tartozkodó kártya tulajdonosa fizeti meg a felárat, a külföldi hálózat használatáért. Viszont, mikor kapja külföldön a Te sms-edet, akkor nem fizet érte. A Voda honlapján van egy tarifatáblázat, hogy a külföldön tartózkodó, mennyit fizet (roaming díjaknál)!.

Ha esetleg az zavart be, hogy nemzetközi irány lenne, az nem vonatkozik rád, mert te magyar vodásnak szeretnél küldeni sms-t (de ez lehet akár pannon, vagy t-mobil is). Neked nem kell semmit fizetni érte, ha itthon vagy!

Remélem tudtam segíteni.

Ha valami nem tiszta, hívd nyugodtan az ügyfélszolgálatot, 1270, és segítenek neked!

2008. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő tájékoztatást! :) Természetesen mielőtt itt kíváncsiskodtam volna, böngésztem ez ügyben sok helyen (Vodafon honlapja, tudakozó, stb.), de (vélhetőleg gyári hibás agytekervényeimmel) béna voltam a választ kimazsolázni.
2008. nov. 11. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!