Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone X-et érdemes még megvenni?

Iphone X-et érdemes még megvenni?

Figyelt kérdés

Iphone X-et szeretnék, de gondolkozom az Xr-be is vagy XS-en.

Xs lenne a nyerő mert azt lehetne a legtovább használni, xr-nek nem tetszik a mérete meg a kijelzője és ugye van az X a legrégebbi modell.

Xs elég drága még a többihez képest is 60ezerrel több mint a sima X.

Szerintetek a 3 közül melyik “éri meg” a legjobban?

Vagy esetleges a szép állapotú hazsnált X 200 körül?Csak használt készüléket félek venni..

Vagy érdemes lenne kivárni az őszt és akkor megvenni az xS- vagy az új IPhone-t?

Köszi


2019. márc. 16. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Ha még Apple garis a használt készülék, akkor szerintem az sem elvetendő ötlet. Az új iPhone-ok borzalmasan drágák, én nem venném meg őket.

XR szerintem nem szép, esetleg a 8 Plus elmegy, az tetszik.

A használati idő szerintem annyira nem releváns, mert a többség előbb cserél telefont, mint 5 év.

Én ha most iPhone-t vennék, akkor sima 8-as vagy 8+ lenne - ez nem játszik nálad? XR nem tetszik, XS túl drága, a sima X használtan még, ami érdekes lehet.

2019. márc. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Néhány hónapja ugyanebben a dilemmában voltam, végül az x-et vettem. Gyakorlatilag mindenben jobb mint az xr ami egy olcsósított vonal, és megfizethetőbb mint az xs.

Teszem hozzá szerencsém volt, akciósan vettem 240-ért, így azért elég jó vétel volt.

2019. márc. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Teljes mértékben. Én személy szerint örülök, hogy ezt választottam.
2019. márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha ez a három az opció

akkor x mert ár érték arányba szerintem annak van értelme xs inkább csak ráncfelvarás azért nem éri meg 100 ezerrel többet fizetni isze ugyanarra használnád

xr t semiképp

2019. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
2. Neked 240-ért egy olyan telefon jó vétel amit 80 ezres androidos készülék is tud? :D
2019. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!