Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone tapasztalatok?...

Vodafone tapasztalatok? Melyik szolgáltatóval van a legjobb/legrosszabb tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2019. márc. 17. 17:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Nekem legjobb tapasztalatom az Agnatus nevű szolgáltatóval van. A t meg egy hazug, lehúzós, parazita banda.
2019. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%

Ugyanaz mindegyik .kinek hogy.

Nekem most voda van de nem éri meg váltani. Itt nincs olcsó telefon de van olcsó havidíj. Telefont meg veszek

2019. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%

Én imádom a Vodafonet. Szerintem a legjobb szolgáltató :)

Korlátlan net és beszéd a munkahelyi flottámban, és allig fizetek érte. Szerintem nagyon jó tarifájaik vannak, főlleg a Red ek. :)

2019. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jelenleg a Telenornál vagyok kártyás. Megérné Tuti+-ra váltani? Nem beszélek sokat, így engem a napi 300Ft utáni ingyen telefonálás nem nagyon érint.
2019. márc. 17. 19:17
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Amikor én vodkafonos voltam, a térerő borzasztó volt mindenhol, a csomagok a konkurenciához képest drágák voltak.

Aztán jött a Hello Data és váltottam Telenorra, amit azóta is teljes megelégedettséggel használok.

Trékommal meg csak otthoni netes "kalandjaim" voltak, hát arról inkább ne is beszéljünk... Szerencsére jött a DIGI.

2019. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ha nem tévedek, a DIGI a Telenor hálózatát használja majd.
2019. márc. 17. 20:26
 7/24 anonim ***** válasza:
Világ életemben vodafone-os voltam/vagyok, a mobilos applikációjukon kívül (Lassú és sokszor rendszerhibára hivatkozva nem írja ki a számla összegét, így befizetni sem lehet az appon keresztül) semmi problémám nincs velük. Bár igen, a telefonok mintha minimálisan drágábbak lennének a konkurenciánál. Térerővel nekem soha nem volt gondom.
2019. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

#7 be lehet fizetni a számlát appon keresztül, de tényleg türelemjáték.

A lefedettségük nem a legjobb errefelé, szerencsére a privát előfizum telenoros, velük minden téren meg vagyok elégedve. (Volt egy panaszkezelési ügyem, 3 nap alatt kivizsgálták, és miután tisztázódott, hogy ők hibáztak, bocsánatot kértek telefonon, e-mailben és levélben is. Szerintem korrekt cég.)

2019. márc. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Ren-D ***** válasza:
5 évig voltam Telenornál, munkámból kifolyólag járom az országot ill. külföldön is sokat tartózkodom és váltanom kellett mert 10/7 helyen nem volt megfelelő térerő, utána váltottam Telekomra 1 évre, az már nem volt annyira rossz 10/4-5 helyen nem volt térerő viszont a magas felbontású videókat nem bírta. Majd kipróbáltam a Vodafone-t és 10/1 max. 2 helyen nincs megfelelő térerő és a 4K-s videókat is simán viszi, 3 éve vagyok náluk és az applikáción kívül semmibe nem tudok belekötni, az ára talán a legmagasabb de úgy vagyok vele hogy a jót meg kell fizetni.
2019. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#8-as milyen jellegű panaszkezelési ügy volt?

#9-es Biztos vagy te ebben? Mert ismerősöm beszámolója alapján épphogy a Vodafone-nak van a legrosszabb lefedettsége (KÜLFÖLDÖN!).

2019. márc. 18. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!