Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 képernyője...

Samsung Galaxy A5 képernyője felvillan, de nem akar felkapcsolni, miért van ez?

Figyelt kérdés
Kb. másfél éve van meg a jelenlegi Samsung Galaxy A5 telefonom, és már legalább két hónapja biztosan tart ez a probléma. Ha a telefonom kihűl, nem akar feloltódni a kijelző, beletelik kis időbe, mire hajlandó feloltódni (általában akkor, ha a kezemmel felmelegítem).   A telefon egyébként jól működik, csak zavaró, hogy pl. csak az időt szeretném megnézni, és a telefon kijelzője csak villan egyet, de nem tudom továbbra sem felkapcsolni. Bátyám szerint az aksival lehet gond. Volt már valakinek hasonló problémája, és ha igen, hogy oldotta meg?

2019. márc. 18. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is A5-öm van, szerintem ez képernyőtől kezdve az akksi problémáig bármi lehet. Vidd el szervízbe, biztosan meg fogja mondani mi a baja, max azt mondod hogy köszi, de nem javíttatom inkább meg, ennyi. Az hogy megmondja mi a baja, ingyenes.
2019. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!