Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja a facebook hogy...

Miért írja a facebook hogy egy csomó jelenleg 16db olvasatlan üzenetem van?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy főként telefonról szoktam fent lenni messengeren és facebookon és pár napja talán már egy hete is megvan hogy mindig kiírja olvasatlan üzenetem van pedig amúgy sose hagyok megnyitatlanul semmit mindig megnézem direkt azért mert zavar ha jelzi ott van az üzenet olvasatlanul. Szerintetek mi lehet az oka? Amúgy maga a Messenger nem jelzi ki hogy ott lenne az a sok üzenet már néztem a kéretlen üzeneteket is engedelykereseket is stb sehol semmi. Más is tapasztalt ilyet az ismeretségi körömben de neki csak négyet ír ki. És változatlan. Segítsetek ha tudtok mert már nagyon idegesít. Nem ez a legnagyobb problémám de ha ez megszűnne jobban érezném magam. 🙂

2019. márc. 18. 19:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
24%
Olyanok írnak neked akik nem ismerősök
2019. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanez van nálam. Folyamatosan 4-5 olvasatlan üzenetet jelez a facebook telefonon. Viszont messengeresen egy sincs. Engem is idegesít, de szerintem ez akkor valami általános hiba :(

N

2019. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
24%

Engedélykérések megtekintése

Kéretlen üzenetek között

2019. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Az elmúlt napokban gond volt a Facebook-kal, mindenkinél más formában. Nem hallottál róla? Még a hírportálok is tele voltak vele.
2019. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Mert szar, azért.

Nincs mit tenni.

2019. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam már mindengol megnéztem van e üzenet ez volt az első... Hogy engedély kérések stb

És ismételve önmagam talán már egy hete is van vagy lehet még több már nem tudom.

Hallottam róla hogy rossz volt a Facebook én pl csak annyit tapasztaltam belőle hogy nem tudtam képet küldeni senkinek.

Olvastam olyat hogy másokat nem enged bejelentkezni stb szóval mindenkinek más jellegű volt a problémája.

Jó akkor elfogadom hogy ez rendszer hiba bár eléggé irritáló.

2019. márc. 19. 06:56
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Miért is van minden válasz egy kivételével lenullázva?! Írjon neked a halál tanácsot! Ez azért elég idegesítő, mert senki nem írt negatívot a kérdésedre, próbáltunk segíteni, és mégis.
2019. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Ja, és vagyunk páran ugyanannyi százalékon, ez nem mind ugyanaz az ember. Teljesen különböző választ írtunk. Nem szoktam reklamálni, de hogy mind 0%-ban hasznos, az egy kicsit durva. Köszi kérdező neked is!
2019. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ez a jelenség miért van de hogy én még csak nem is pontoztam senkit az is hót biztos. Nem olyan vagyok aki örömmel pontoz le másokat sőt inkább csak akkor kezezek mármint zöld kezét szoktam ha tetszik a válasz. Rossz pontot nem szoktam adni. Nem értem hogy miért van ez talán ide tévedt egy olyan ember aki nincs megelégedve a válaszokkal.
2019. márc. 19. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó, hát akkor volt egy balfék, aki végigszántott a válaszokon. Pont ebben a kategóriában nem szoktak még csak pontozni sem, pedig szívesen válaszolok, ami a saját szempontomból semmit nem ér, csak segíteni szeretnék. Még írtad is, hogy te is tudsz a Face elmúlt napokban történt teljesen eltérő hibákról. Mindegy, csak felhúztam magam, mert visszanéztem a kérdésedre, és mind 0%-ban volt hasznos.

Remélem, azóta már megjavult az üzenetfunkciód.

2019. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!