Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy alkalmazás letöltéséhez...

Egy alkalmazás letöltéséhez engedélyeznem kell azt hogy: hívások kezdeményezése és kezelése. Ez pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés
Az alkalmazás egy teljesen eredeti dolog sok ember letöltötte már.

2019. márc. 19. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen alkalmazásról van szó?
2019. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy az alkalmazás hozzáfér a tárcsázó app-hoz, és futása során (akár a háttérben) képes a telefonodra érkező hívást fogadni, vagy telefonálni, ha úgy tartja kedve. Én nem használnám, akármi is legyen az (hacsak nem egy nagyon megbízható tárcsázó app)
2019. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy egyszerű candy crushoz hasonló játékról van szó.
2019. márc. 20. 07:11
 4/6 anonim ***** válasza:

"engedélyeznem kell azt hogy: hívások kezdeményezése és kezelése"

Nem kell.

2019. márc. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"sok ember letöltötte már."

Na ez a probléma. Az emberek hülyék. Ha egy app szükségtelen jogosultságokat akar kérni, nem szabadna letölteni és akkor kihalnának ezek.

Pl. anno kerestem egy zseblámpa app-ot. Kihozott milliót, de a legtöbbje mindenféle hozzáférést akart volna: tárcsázó, névjegyek, SMS, SD kártya és több megásak voltak.

Aztán tovább keresgéltem és találtam egy eldugott, alig párszáz letöltéssel rendelkező zseblámpa programot, ami csak a kamerafényhez kért engedélyt és 150KB volt a mérete. Na ez biztosan csak azt csinálja, amit kell!


Ne töltsd le ezt az appot és semmi olyat, ami több jogosultságot kér a szükségesnél! Ki tudja, miket tesznek bele!

2019. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne add meg az engedélyt neki, gondolj bele, ez nem egy iPhone.
2019. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!