Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor jelenik meg hivatalos...

Mikor jelenik meg hivatalos android frissítés LG G4-re?

Figyelt kérdés

Marshmellow-ról (6.0) Nougatra (7.0)

Már nagyon szeretném, de nem átmásolni, hanem hivatalosan szoftverfrissítés által letölteni.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2019. márc. 26. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem jött ki, akkor már sosem fog. Kis utánaolvasás után valóban ki sem adták rá, ezáltal csak 1 major android frissítést kapott, ami szánalmas egy csúcstelefonnak.

Jelenleg én is egy G6-ot használok, de a szoftveres támogatottság még a Samunál is rosszabb, pedig ezt sosem gondoltam volna ezelőtt. Ennél is kétséges, hogy egyáltalán megkapja-e a P-t (9).

2019. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagyis tévedtem, ki lett adva, de csak alig találtam rá, mert hivatalos/félhivatalos oldalakon próbáltam keresgélni, ott pedig semmi közzétételt nem találtam.

Egyébként ha eddig nem dobta fel a FOTA frissítést, akkor csak gépen keresztül fogod tudni frissíteni LG UP progi segítségével.

[link]

2019. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hát úgyis lecserélem inkább a telefont, mert elrontani nem szeretném, és ez az LG modell nagy csalódás volt
2019. márc. 26. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!