Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Szerintetek megéri váltani, vagy várjak még?

Egy Iphone 7-es telefont használok már lassan 2 éve (juliusban lesz 2 éve) 128gb-os.Ezelőtt kb 2 héttel tört el a kijelzőm,néha nem érzékel,az akkumulátor kapacitásom meg lecsökkent 84%-ra. (Ez azt jelenti,hogy minimum naponta 4x töltöm...) Újan vásároltam annó’ egy elektronikai üzeltből,és eléggé fájlalom lecserélni.Szerintetek cseréltessem ki a kijelzőt és az akksit,vagy inkább vegyek egy másik telefont? Samsung galaxy s8-s9-re gondoltam,de a váltás miatt is egy kicsit félek,mivel 5 éve apple felhasználó vagyok.Szerintetek mit csináljak? (Normális válaszokat várok,trollok kíméljenek,köszi!)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Samsung, Apple, csere

márc. 27. 10:58  Privát üzenet  

A válaszok
Mihaly4 nevű felhasználó válasza:

A helyedben várnék a huawei p30ra

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 27. 11:08 Privát üzenet

Komplex ügy. A váltás tényleg rossz lesz, és még fél évig is emiatt nem fogsz bizonyos dolgokat megtalálni.

De nekem pl. megérte, mert nekem az Android alsó-midrange tökéletes. Így kb. 2 évente költök 60 ezret telefonra, ami jóval olcsóbb mint Apple.

De lehet neked nem számítanak a költségek ennyire?

Kérdés miért nem vennél új iphonet? Először ezt válaszold meg, ez fontos paraméter.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 27. 11:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egy új Iphone-ra jelenlegi helyzetem miatt lehetetlen lenne beruházni,ezért esett a választásom a fent felsorolt Samsungokra,mivel azoknak az ára számomra tökéletes,viszont használt telefonokra gondoltam.

# 3/3Időpont márc. 27. 11:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek megéri váltani androidról windowsphone-ra?
Szerintetek megéri huawei p10 lite-ról p20 lite-ra váltani?
Szerintetek megéri váltani Iphone SE-ről 6s-re?
Samsung Galaxy S7-ről megéri Huawei Mate 20 Prora váltani? Pro és kontra?
Iphone 6S-ről megéri 7 plusra váltani, vagy inkább fizessek kicsit többet és vegyek 8 plust?
Megéri váltani? (Iphone 6 vs XS)

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!