Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri váltani,...

Szerintetek megéri váltani, vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Egy Iphone 7-es telefont használok már lassan 2 éve (juliusban lesz 2 éve) 128gb-os.Ezelőtt kb 2 héttel tört el a kijelzőm,néha nem érzékel,az akkumulátor kapacitásom meg lecsökkent 84%-ra. (Ez azt jelenti,hogy minimum naponta 4x töltöm...) Újan vásároltam annó’ egy elektronikai üzeltből,és eléggé fájlalom lecserélni.Szerintetek cseréltessem ki a kijelzőt és az akksit,vagy inkább vegyek egy másik telefont? Samsung galaxy s8-s9-re gondoltam,de a váltás miatt is egy kicsit félek,mivel 5 éve apple felhasználó vagyok.Szerintetek mit csináljak? (Normális válaszokat várok,trollok kíméljenek,köszi!)

2019. márc. 27. 10:58
 1/3 anonim válasza:
27%
A helyedben várnék a huawei p30ra
2019. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Komplex ügy. A váltás tényleg rossz lesz, és még fél évig is emiatt nem fogsz bizonyos dolgokat megtalálni.

De nekem pl. megérte, mert nekem az Android alsó-midrange tökéletes. Így kb. 2 évente költök 60 ezret telefonra, ami jóval olcsóbb mint Apple.

De lehet neked nem számítanak a költségek ennyire?

Kérdés miért nem vennél új iphonet? Először ezt válaszold meg, ez fontos paraméter.

2019. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy új Iphone-ra jelenlegi helyzetem miatt lehetetlen lenne beruházni,ezért esett a választásom a fent felsorolt Samsungokra,mivel azoknak az ára számomra tökéletes,viszont használt telefonokra gondoltam.
2019. márc. 27. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!