Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 20 Lite vagy...

Huawei Mate 20 Lite vagy Samsung Galaxy A7 (2018)?

Figyelt kérdés

Tök egyformának tűnnek nekem,

2.2 processzor, 4GB Ram, 64 GB belső mem., 24 mpx selfie kamera, a hátlapi kamerája 4 mpx-lel jobb a Samsungnak, sőt ott még harmadlagos hátlapi kamera is van, meg kb 10-15 efttal olcsóbb.


Melyiket vegyem? Mi szólna a Huawei mellett?


Köszönöm


2019. márc. 27. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a Huawei jobb. Nem a megapixel számít a legjobban egy kamerában, főleg nem ez a minimális különbség. Ellenben így is szebb képeket lő a Huawei, nagyobb az aksija is. Az A7-nek pedig eléggé parasztvakítás a 3. kamerája. Kb csak azért van, hogy elmondhassák róla, hogy van széles látószögű kamerája is, ami egyébként sokkal gyengébb minőségű, mint a fő kamera, és sok esetben el is torzítja (halszem effektus) a képet.


Samsungtól egyébként szerintem csak az S szériát érdemes venni, (S8 és a-fölött). A középkategóriában a két gyártó közül, a Huaweit érdemesebb választani.

2019. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Samsung ot ajánlom. Huawei ről én jót nem tudok sokat. Pedig sok ismerősömnek van.
2019. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!