Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomos elofizeto vagyok...

Manp112 kérdése:

Telekomos elofizeto vagyok elofizeteses a kartyam is) viszont, ha vasarolni akarok play aruhazzal nem enged. Smsel enged de sok alkalmazas van ami csak play aruhazzal enged?

Figyelt kérdés
megoldas?

2019. márc. 27. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor úgy szeretnél alkalmazásokat vásárolni, hogy az előfizetésedre terheljék az összeget, tehát hogy kiszámlázzák. Régen én is vásároltam így igaz más szolgáltatónál, egy idő után azonban már nem lehetett ezt az opciót választani, kizárólag bankkártyával tudtam fizetni. Megoldást sajnos nem tudok rá, lehet hogy a szolgáltató már nem engedi ezt a lehetőséget. Ha az áruházból szeretnél alkalmazást vásárolni, vedd meg bankkártyával.
2019. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Telekomm válasza:

Telekomos előfizetőként Play Áruházban csak univerzális egyenleg terhére vásárolhatsz, lekérdezni *102#-tel tudod.

Ha Dominos vagy, ha számlás, akkor is fel kell tölteni ezt az egyenleget pl itt: www.telekom.hu/shop/feltoltes

2019. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!