Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tehetek ha vírusos selejt...

Mit tehetek ha vírusos selejt telefont sóztak rám?

Figyelt kérdés

Egy nagy áruházláncnál vettem. (extreme digital) még két éve. időnként a telefon belassult, felforrósodott, és reklámok ugrottak fel. Többször is elvittem szervízbe de minden esetben csak újra rakták az operációs rendszert. Amitől kb egy hónapig jó volt a telefon majd újra jöttek a reklámok.

Még mindig megvan a telefon. Árban 25.000 ft volt.

Ráraktam egy tűzfalat és az tartja vissza a firmwarebe oltott reklámokat, viszont annyira megnyomorította az életemet, próbáltam visszakérni a pénzt, de nem adták és látom, hogy még mindig árulják a vírusos modelleket, hogy valami jogi lépést teszek az üzlet, vagy a forgalmazó felé, talán a telefon árának tízszerese is visszajön, vagy peren kívüli megegyezésben adnak nekem egy normális, komolyabb telefont.


TÜNDÉRMESE???

vagy meg lehet csinálni


2019. márc. 29. 16:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem. Leírta, hogy Doogee. Nem figyelsz?
2019. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Teljesen jó telefon lenne amúgy. Illetve amikor kipróbáltam először, tökéletesen jól működött. És azért hozzátenném h 26 ért vettem ami nem olcsó. + 10 ezerért már kaphattam volna márkásat is.
2019. márc. 29. 17:33
 13/16 A kérdező kommentje:
Ht16, de azért írtam a doogee-t mert ugyanaz gyártja és ugyanúgy szar az is.
2019. márc. 29. 17:33
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja, én nem figyelek...
2019. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A Ht16-ban gyárilag van vakond, ezzel több fórum is foglalkozott annak idején. Az androidos világ söpredéke nem mindig nyújt felhőtelen szórakoztást... Dobd ki.
2019. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekünk is az van.

A szerviz megoldotta. Egy régebbi verzió szoftverjét rakta rá. Majd tiltottuk a frissítést.

Majd ezek után frissítettük másnak. :D

Amúgy tényleg jó lenne. De soha többet. Inkább valami android go-s telefon -t vennék már.

2019. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!