Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J3 (2016)...

Samsung Galaxy J3 (2016) Hálozati zárás feloldása?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy J3 (2016) Hálozati zárás feloldása?

A Készüléket használtan vásáőroltam kiváncsi voltam hogy kártyafüggetlen e vagy sem. ezért belehelyeztem egy Blue mobileos sim kártyát ekkor Hálozati zár pin kodot kért ekkor 3szor beirtam a sim kártya pin kodját de ugye ezt nem fogadta el . most letiltotta a pint és a hálazati zárós puk kodját kéri. viszaraktam a telenoros kártyát de azzal sem engedi használni mert ezt irja ki: A Rendszer letiltotta a SIM Kártya hálózati PIN kódját adja meg a SIM hálozati puk kodját. Hogyan tudom feloldani hogy legalább a telenoros kártyával tudjam használni?



2019. márc. 30. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Írd be a telenoros kártyád PUK kódját.
2019. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mar probaltam nem foflgadja el. Ez halozati zar kodot
2019. márc. 30. 21:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerviz.
2019. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tehát azzal hogy egy telenoros készülékbe beletettem egy blue mobileos kártyát szervizbe kell vinnem hogy függetlenitsék ki? Miért nem használhato tovább a telenoros káryával ? Esetleg a feloldo puk kodot valahonnan megdzerezni? És ha valoban semilyen megoldás nincs szervizen kivül akkor kb menyibe kerül a készülékem javitása vagy függetlenitése ?
2019. márc. 30. 23:27
 5/13 anonim ***** válasza:

"Tehát azzal hogy egy telenoros készülékbe beletettem egy blue mobileos kártyát szervizbe kell vinnem hogy függetlenitsék ki?"

Nem.

" De Miért nem használhato tovább a telenoros káryával ?"

Mert nem független.

" Esetleg a feloldo puk kodot valahonnan megdzerezni? "

Igen.

"És ha valoban semilyen megoldás nincs szervizen kivül akkor kb menyibe kerül a készülékem javitása vagy függetlenitése ?"

Létezik, csak így hasra ütéssel nem fog menni, hogy mindenféle kódokkal próbálkozol.

A teló hálózatzár ügyben az a szolgáltató segíthet aki forgalomba hozta. Mert ha nem mobilszolgáltatónál vették volna, akkor független lenne.

A sim kódjai is a szolgáltatónál keresendőek ha neked nincs meg. Ezért javasoltam a szervizes megoldást, mégpedig a szolgáltatóét. Csak azt nem tudod hogy melyikét. Próbálkozz más simekkel, elvilegy egyet elfogad. Kivéve ha még sim zár is működik a telóban.

Szóval nem javításra szorul a teló, csak egy kis szakmai hozzáértésre.

2019. márc. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt telepítsd fel:

[link]

Ez egy független szoftver, innentől kezdve tehetsz bele akármilyen SIM-et el fogja fogadni. :)

2019. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 csally29 válasza:
Üdv! Ugyan Ez a probléma megoldódott ?bele tettem a kártyát és elsőnek a pin kódot kérte megadtam helyesen nem fogadta utánna puk kód azt is helyesen és nem nem fogadja el mit kellene tennem ?
2019. okt. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök valaki segitene hálásan megköszönném
2020. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 donzolee78 válasza:
Követném
2020. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezt telepítsétek fel:


[link]



Ez egy független szoftver, innentől kezdve tehetsz bele akármilyen SIM-et el fogja fogadni. :)

Vagy szolgáltató ingyen függetleníti.

2020. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!