Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S10+ vs huawei...

Samsung Galaxy S10+ vs huawei P30 pro. Vélemények?

Figyelt kérdés
Én Samsung párti vagyok viszont megnéztem pár videót a 2 telefon összehasonlításáról, és szinte mindenben a Hauwei lett a jobb. Igazából nekem a legfontosabb a kamera lenne és főleg ezzel kapcsolatban kellene nekem infó. Azt tudom hogy nem minden a MP épp ezért érdekelne. És 1 dolgot nem értek. A samsung képes a 4k-ra, de ha jól láttam akkor a felvételnél már nem így igazából annyi hogy egy relatíve kis képernyőn 4kban tudok videót nézni? Ha lehet akkor nagy kifejtést és véleményt is kérnék. Köszönöm előre is.
2019. márc. 31. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S10+ választanám
2019. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdemi, felhasználói szintű infóval annyira még nem fogsz találkozni, ugyanis a telefon holnap jelenik meg hivatalosan! :)


Igazából hogy ha tényleg csak és kizárólag a kamerát nézzük, akkor vannak olyan tulajdonságai a P30 Pro-nak, amivel veri az S10+-t, a kérdés viszont az, hogy ezeket te használnád-e rendszeresen, ha ezt a telefont választanád?


Nekem speciel Mate 20 Pro-m van, már premier óta. Abban nincs ilyen fejlett zoom-olási képesség, de 3x optikai, 5x hibrid és 10x digitális nagyítás abban is van. Kb. 800 képem van már, ebből egy marékkal meg tudom számolni, hogy mennyi az, amit zoom-olva készítettem.

Így én annyira nem dobtam hátast a P30 Pro-tól, főleg, hogy számos egyéb pontban viszont (arcleolvasó, felbontás, hangszóró) visszalépés történt a Mate 20 Pro-hoz képest.

Tehát ha a Huawei-nél maradunk most csak: a P30 Pro-t tényleg csak akkor venném, ha a kamerát és annak minden kisebb-nagyobb sajátosságát nagyon kihasználnám. Egyébként viszont a Mate 20 Pro-t javaslom!


Az S10+ is egy remek vétel, de tudásban és úgy összességében azt is inkább a Mate 20 Pro-hoz hasonlítanám, semmint a P30 Pro-hoz!


Szóval összefoglalva: ha tényleg meggyőzött a P30 Pro tudása és tudod, hogy a kameráját (ami bizonyos szempontból jelenleg egyedülálló) biztosan ki fogod használni, csak akkor vegyed! (És akkor lehetőleg minél előbb, mert kapsz egy Watch GT-t is mellé, ami baromi jópofa cucc, én is kaptam a Mate 20 Pro mellé! :) )

Ha viszont nem és számít az olyan tulajdonság is, mint a hangszóró minősége vagy a képernyő felbontása, akkor inkább a Mate 20 Pro vagy az S10+ közül válassz!


A kérdéseddel kapcsolatban: én úgy tudom, hogy az S10-nek mind az előlapi, mind a hátlapi kamerájával lehet 4K 60 FPS-ben videót rögzíteni, nagyon jó minőségben és azt lejátszani!

Ez egy nagyon fontos különbség lehet(!), ugyanis a Huawei telefonoknál közismert, hogy videós fronton nagyon, de nagyon le vannak maradva a konkurenciától. (Értsd: a 4K 30 FPS a max. és az is hagy bőven kívánnivalót maga után.) Szóval ha a fotózás mellett a videózás is számít legalább annyira, akkor viszont inkább az S10+.

2019. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kifejtett választ. Szeretnék még pár véleményt látni. ment a zöld
2019. ápr. 1. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!