Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
Prywatt nevű felhasználó kérdése:

Samsung galaxy S9 nel játek közben oldalt fekete csík javitása? Sos

Oldalt fekete csík van a játrknál nem tudom miért..játek közben de ha csak a játek menüjében vagyok akkor jó

Keress kérdéseket hasonló témákban: Samsung, játék

ápr. 2. 17:21  Privát üzenet  

A válaszok
kiskeni nevű felhasználó válasza:

Melyik játék? Első blikkre én azt mondom, hogy bután van optimalizálva a játék a képernyőarányra, és a menüben teljes képernyő, játékban meg sztenderd 16:9 sötét részekkel kitöltve a két szélén. Második blikkre meg leszedem a kérdéses játékot az S9-emre, azt meglátjuk :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 2. 20:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Brawl stars

# 2/6Időpont ápr. 3. 19:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudom van e ilyen alkalmazás vagy valami amivel tudnám optimalizálva

# 3/6Időpont ápr. 3. 19:58 Privát üzenet

Leszedtem, és nálam kiteszi rendesen teljes képernyőre. Próbáld meg letörölni és újra felrakni, az lehet segít.

# 4/6Időpont ápr. 4. 17:10 Privát üzenet

Up: közben megtetszett a játék és fejlődtem picit. A free for all-szerű mód (amikor mindenki magával van és erősítéseket szedhet fel) nálam sem teljes képernyős, olyankor ahogy elnézem átvált 16:9 képarányra és ennek megfelelően a két szélét üresen hagyja, ezzel fekete sávot létrehozva. Nem tudsz mit tenni, nem teljesen optimalizálták a képarányra ezek szerint a játékot.

# 5/6Időpont ápr. 6. 22:59 Privát üzenet

Ahol lehetne ezt állítani, ott sem tudod igazán, mert ott a apptól függ, hogy tudod-e vagy sem. Beállítások--->Kijelző--->Teljes képernyős alkalmazások - itt nem fogsz találni a játék mellett kapcsolót, mert a játék optimalizálva van, így nem kell erőltetett üzemmódban a telefon képarányára kényszeríteni a játékot. Véleménybe írd le pontosan, hogy milyen körülmények között nem tapasztalod a megfelelő képernyő kitöltést, aztán lehet, hogy javítani fogják. Esetleg írj nekik email-t a Play-ben megadott címükre.

# 6/6Időpont ápr. 6. 23:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az Iphone telefonom képernyője feletti fekete csík mellett balra a fekete pötty sötétben pirosan világít. Miért? Ez normális?
Nokia 6303i classic mobiltelefonomon miért van a képernyőn egy fekete csík és sehogy sem tűnik el?
IPhone 4s frissítettem 9-re. Kiirta, hogy sikeres, majd pár kérdés után újraindult, azóta fehér alapon fekete alma logó Kb 1,5 cm betöltött alul a csík, és már vagy 2 órája ott...
A tabletemben a kijelzö közepén van 3 nagy fekete egyenes csik mitöl lehet?
Miért van a telefon képernyő szélénél körbe fekete csík? Mintha eddig nem lett volna ott vagy csak nem figyeltem, meglehet ezt oldani?
Képernyő aljával problémák vannak. Mit lehet tenni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!