Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A p30 pro vagy p30 van olyan...

A p30 pro vagy p30 van olyan jó mint egy s10+ vagy s10?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem volna egy s10+ t egy biztosito cegnel dolgozom vannak egyedi araink. 185.000-ft lett volna. Közben sajnos el kellett mennem korházba, és felment az ára 289.000.-ft ra.

A huawei p30 ára jelenleg 130.300 ft a p30 pro 229.000 ft.

Szerintetek van olyan jó a huawei mint a samsung vagy varjak ket honapot amig kicsit lejebb megy (talan)

Egy iphone 6s t kell kivaltanom vele.


2019. ápr. 2. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A P30 Pro kamerákban jobbnak tekinthető, főleg a periszkópos rendszere miatt.


Így ha nagyon sokat fotózol, akkor inkább azt válaszd, minden más esetben viszont az S10-et vagy ha a Huawei-en belül maradunk, akkor a Mate 20 Pro-t!

2019. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1-nek teljesen igaza van.

Ha sokat fotózol akkot p30, minden más esetben az S10. Ha sok média tartalmat fogyasztol akkor minden esetben minden ellen csam az S10.

2019. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Káreseményeket fotózok. Azon kivűl semmit. Fontos a hosszú üzemidő van, hogy napi 11 órát beszélek. ezen kívűl a kényelmes írás ha kárbejelntésre választ írok 2-3 a/4 es lapnyi azt is van hogy telefonon szerkesztem.
2019. ápr. 3. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát üzemidő szempontjából kb. ugyanolyan értékről beszélhetünk, elvégre a P30 Pro-ban 4200 mAh van, az S10 +-ban meg úgy tudom 4100. (A P30-ban és a sima S10-ben kisebbek vannak.) Szóval nincs nagy eget rengető különbség közöttük.


Ami talán a P30 Pro oldalára billenti egy kicsit a mérleget, hogy rohadt gyorsan fel lehet tölteni a 40 W-os gyorstöltővel. Ha nagyon merülőben is van, egy kb. 20 perc alatt lehet bele annyit nyomni, hogy azzal már egy napot könnyedén kibírjon. (Mate 20 Pro-nál legalábbis így van és abban is ugyanekkora telep van, ugyanúgy 40 W-os töltővel.)


A gépelés meg szerintem kb. ugyanolyan lehet mindegyik készülék esetén, elvégre ugyanakkora kijelzőkről beszélünk.

2019. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!