Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Regi telefonom szeretnem...

Regi telefonom szeretnem megfigyelo kamerakent hasznalni?

Figyelt kérdés
Erdekelne ha tudtok olyan androidos app-ot amely tud mint egy megfigyelo kamera felvetelt kesziteni az adott helyrol a telefon memoriakartyajara, a kijelzo hasznalata nelkul, tudja automatikusan torolni a regi felveteleket ha a hely elfogy a memoria kartyarol, mozgas erzekelest tud, es ha Wifire van csatlakozva akkor lehet online is nezni ami pont zajlik a telefon kameraja elott.

#telefon #Android #megfigyelo kamera #video vetelezes
2019. ápr. 6. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Már ott megbukott az ötlet, hogy kijelző használat nélkül, a többi meg csak hab a tortára, ehhez megfelelő eszköz kell, egy mobillal nem kivitelezhető.
2019. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Már ott megbukott az ötlet, hogy kijelző használat nélkül, a többi meg csak hab a tortára, ehhez megfelelő eszköz kell, egy mobillal nem kivitelezhető."


Bocs, de nem értem, hogy miért ne tudná ezt egy mobil. Simán írhatnak olyan alkalmazást, ami rögzíti és/vagy streameli a kamera képét, akár kikapcsolt kijelző mellett.

Nekem még sosem kellett ilyesmi, de simán el tudom képzelni, hogy már létezik ilyen app.

2019. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 meganers ***** válasza:

Elvileg ez a legjobb ezen a téren (saját tapasztalatom nincs): [link]

Tégy egy próbát.

2019. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alfred app


[link]

2019. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érzésem szerint valami aljas patkánydologban sántikálsz.

Amőgy meg 2019-ben a problémádat teljesen másképp oldja meg egy tanult ember.

2019. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!