Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lecserélnem a Huawei...

Érdemes lecserélnem a Huawei mate 20 lite telefonomat egy Iphone 7-re?

Figyelt kérdés
Az operációs rendszer külömbség nem probléma. Azt szeretném tudni hogy valojában jobban müködik e az i7 mint a Huawei ? Tehát lehet mondani rá hogy "okosabb"? Elöre is köszönöm a válaszokat !

2019. ápr. 7. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy eri meg.
2019. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanúgy működik mindkettő.
2019. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi az hogy jobban működik ?
2019. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt értettem a "jobban müködik alatt" hogy gyorsabban nyissa e meg az appokat (pl. Facebook , olx , lidl alkalmazas , stb..)
2019. ápr. 7. 09:48
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

YouTube tesztek alapján nem.

Ha gyorsabb kell akkor pocophone F1

Ez a gyorsabb iPhone x et is veri 30-40 százalékkal, a telefonodnak a duplája a sebessége.

Átlag használatra már túlzás is.

2019. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó , köszönöm a válaszodat és az ajánlásodat , de engem csakis kizárolag az iphone 7-es érdekel. Jelenleg egy mate 20 lite-ot hasznalok , a kijelzője szép , az akkuja baromi jól birja az intenzív használatot is , nem lagol..a kamerája megfelelő -a fotózás téren , a videózás téren peddig szerintem kiábránditó (elmosódott részletek , a fokuszolás gagyi..). Az utóbbiakért csalodtam egy kicsit a telefonban és ezért gondolkozok a cseréröl. Más ezköz nem érdekel , 2-3 hónaponta cserélem a telókat , volt már sok fajta (tobbek kozott iphone is..)
2019. ápr. 7. 10:07
 7/8 A kérdező kommentje:
*havonta :-)
2019. ápr. 7. 10:09
 8/8 anonim válasza:
Ha csak az i7 érdekel, akkor nem éri meg. Nem iphone vs. android miatt, hanem mert tényleg nem tolja ki azt a teljesítményt.
2019. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!