Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Érdemes lecserélnem a Huawei mate 20 lite telefonomat egy Iphone 7-re?

Az operációs rendszer külömbség nem probléma. Azt szeretném tudni hogy valojában jobban müködik e az i7 mint a Huawei ? Tehát lehet mondani rá hogy "okosabb"? Elöre is köszönöm a válaszokat !

Keress kérdéseket hasonló témákban: Lite, iPhone

ápr. 7. 09:26  Privát üzenet  

A válaszok
Dehogy eri meg.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont ápr. 7. 09:33 Privát üzenet
Ugyanúgy működik mindkettő.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont ápr. 7. 09:37 Privát üzenet
Mi az hogy jobban működik ?

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont ápr. 7. 09:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt értettem a "jobban müködik alatt" hogy gyorsabban nyissa e meg az appokat (pl. Facebook , olx , lidl alkalmazas , stb..)

# 4/8Időpont ápr. 7. 09:48 Privát üzenet

YouTube tesztek alapján nem.

Ha gyorsabb kell akkor pocophone F1

Ez a gyorsabb iPhone x et is veri 30-40 százalékkal, a telefonodnak a duplája a sebessége.

Átlag használatra már túlzás is.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont ápr. 7. 09:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó , köszönöm a válaszodat és az ajánlásodat , de engem csakis kizárolag az iphone 7-es érdekel. Jelenleg egy mate 20 lite-ot hasznalok , a kijelzője szép , az akkuja baromi jól birja az intenzív használatot is , nem lagol..a kamerája megfelelő -a fotózás téren , a videózás téren peddig szerintem kiábránditó (elmosódott részletek , a fokuszolás gagyi..). Az utóbbiakért csalodtam egy kicsit a telefonban és ezért gondolkozok a cseréröl. Más ezköz nem érdekel , 2-3 hónaponta cserélem a telókat , volt már sok fajta (tobbek kozott iphone is..)

# 6/8Időpont ápr. 7. 10:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

*havonta :-)

# 7/8Időpont ápr. 7. 10:09 Privát üzenet
Ha csak az i7 érdekel, akkor nem éri meg. Nem iphone vs. android miatt, hanem mert tényleg nem tolja ki azt a teljesítményt.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont ápr. 8. 20:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Huawei Mate 20 Lite telefonomat hívás közben alíg állom annyira halk. Hol lehet felerossiteni a beszéd közbeni hangerőt?
Gyárilag visszaállítottam a telefonomat (Huawei P8 lite), és nem tudok bejelentkezni a google fiókomba. Mit csináljak?
Megérné lecserélnem Huawei P9 Lite (2016) telefonomat Samsung Galaxy A6+-ra?
Hogyan tudom a Huawei mate 20 lite telefonomat gyárira rakni?
Mennyiért tudnám eladni HUAWEI P10-es telefonomat?
A telefonomat szerettem volna frissíteni (huawei p9 lite) de nem engedi, mit tegyek?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!