Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4 vagy 6GB RAMmal vegyem a...

4 vagy 6GB RAMmal vegyem a telefont?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy Xperia XZ2ot szeretnék venni, ebayen a 6 gigás változatot olcsóbban megkapom mint magyarban a 4eset,viszont a kérdésem, megeri? Mármint, mire eljutnank arra a szintre hogy 6gb rám megteljen már a telefon procija nem fogja birno az appokkat annyira szerintem. Vagy ez hogy működik? Olvastam olyat is hogy a több ram jobban meríti a telefont, ez igaz?
2019. ápr. 8. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mindig jó ebay-ről telót rendelni, lehet az a 6GB RAM-os ázsiai piacra készült és nem támogat minden magyarországi hálózatot.

Erre mindig odakell figyelni.

2019. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vám+áfa aztan mar dragabb is
2019. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában nem mindig olcsóbb, külföldről rendelni, mert arra rájön a szállítási díj, VÁM + ÁFA és akkor lehet, hogy sokkal drágább a telefon, arról nem is beszélve, hogy lehet, csak egy Ázsiai belpiacos termékről van szó.
2019. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom, de nem ez volt a kérdés :) Mostani telefonom is onnan van és kiválloan mukodik, és vám nincs, angliabol jon
2019. ápr. 9. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen hogy gond legyen miatta, nekem 4gb van és éppen elég! De ebayen szerintem se vedd meg legalább gearbest
2019. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!