Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem egy előfizetéses...

Nemrég vettem egy előfizetéses Samsung GT-S5230 mobiltelefont, elég gagyi szoftver volt rajta, és én kicseréltem! Azt tudom hogy a garanciám elúszott, de más bajom nem lehet belőle, ugye?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg hogy semmi baj nem fog lennii...
2010. júl. 4. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Leírásod szerint te cserélted le a szoftvert.. Hogyan?
2010. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2010. júl. 4. 22:00
 3/9 bp1985 ***** válasza:
Miért nyúlkálsz bele addig, amíg garis? Ha ez meghal, többet fogsz rákölteni, mint amit nyertél. Gariba ingyen megcsinálják. Ráadásul ez nem is hivatalos sw, így látni fogják, hogy te csináltad. Amúgy meg a garancia pont ezért van, hogy ne barmolják szét az emberek minden összetákolt sw-vel. Legközelebb vidd el a samsunghoz, 1 óra alatt megcsinálják hivatalos sw-vel.
2010. júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés... -.-
2010. júl. 5. 14:27
 5/9 bp1985 ***** válasza:
Akkor leírom rövidebben, akár tönkre is mehet a nem gyár sw-től a telefon.
2010. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát azért remélem hogy nem fog...
2010. júl. 5. 15:22
 7/9 bp1985 ***** válasza:
Bízz benne, de ezek a tákolt sw-k tudnak érdekes dolgot művelni sajnos. Legközelebb gariba csináld, vagy hivatalos sw-vel.
2010. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért mit csinálnak?? :OO
2010. júl. 5. 19:55
 9/9 bp1985 ***** válasza:
Akár tönkre is tehetik a telefonodat, és akkor meg több a leves, mint a hús javításnál. Láttam már ilyen sw-vel rendelkező, tönkrement telefont. De bízz benne, hogy nem lesz baja.
2010. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!