Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen alkalmazás? (Képszer...

Van ilyen alkalmazás? (Képszerkesztés🖼)

Figyelt kérdés

Van olyan alkalmazás (Android 6.0) ami felismeri a képen lévő betűtípust/méretet/színt?

Képen lévő szöveg átíráshoz jól jönne.


2019. ápr. 9. 12:54
1 2
 1/14 Wadmalac ***** válasza:
Office lens
2019. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban is kifejthetted volna a választ. Letöltöttem ,beraktam a képet és...? Tudok rá írni,rajzolni és tudom vágni. Más funkciója nincs (legalábbis én nem találtam). Akkor mégis hogy képes arra ,hogy megmondja milyen betütípus van a képen?
2019. ápr. 9. 15:10
 3/14 Wadmalac ***** válasza:

Ez egy OCR scanner app. Képről szöveg beolvasására képes, sok másik app közül azért ezt ajánlottam, mert ha lehetséges, a font típust és színt is átviszi.

Furcsállom, hogy még sosem használtál ilyet, ha kép- és szövegszerkesztést használsz.


Javaslom a youtube turorialokat.

2019. ápr. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Biztos jol el van benne rejtve a funkcio ,mert sehol sem talalom. Biztos ugyanarrol beszelunk?
2019. ápr. 10. 09:59
 5/14 Wadmalac ***** válasza:
2019. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen. Ha en meglevo kepet berakok akkor csak szerkeszteni lehet ,nincs arra mod ,hogy megmondja milyen tipusu betuk vannak rajta...
2019. ápr. 10. 10:23
 7/14 Wadmalac ***** válasza:

"nincs arra mod ,hogy megmondja milyen tipusu betuk vannak rajta..."

Azt nem is ígérte senki. Csak azt, hogy felismeri és azzal csinálja meg a szöveget.

2019. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De ha az eredeti szoveget akarom modositani ami a kepen van akkor eloszor egy masik szerkesztovel el kell tuntetnem az eredetit. De ha eltuntetem akkor nem tud mit felismerni. Azert lenne jo ,ha megmondana a betutipust ,hogy masik szerkesztovel ra tudjam tenni.
2019. ápr. 10. 12:17
 9/14 A kérdező kommentje:

Megneztem megegyszer. Arra sem kepes ,hogy meglevo kepen levo szoveget felismerjen.

Ha kivalasztom a kepet tudom:

-Forgatni

-Meretre vagni

-Effektet ratenni

-Rajzolni ra

-irni ra

Es ennyi.

Ezutan el tudom menteni. Mas lehetoseg nincs.

2019. ápr. 10. 12:31
 10/14 Wadmalac ***** válasza:

Alkalmazás leírásából:

Mivel a nyomtatott és kézzel írott szöveget a program (OCR használatával) automatikusan felismeri, a képek szövegei kereshetők, majd másolhatók és szerkeszthetők.


Én a CamScannert használom, az is tudja az OCR-t, de csak rft-et húz, karakter fontot nem.


Megpróbáltál legalább konvertálni wordbe?

2019. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!