Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen Ios hibával mi a teendő?

Ilyen Ios hibával mi a teendő?

Figyelt kérdés

Bementem egy Apple szervízbe és úgy néztek rám, mint akik nem értették meg a problémám.


Történet a következő. Volt egy iPhone 5S-em, előjött rajta egy olyan probléma, hogy jellegzetes alkalmazások nem nyílnak meg, hanem összeomlottak (crush). Ilyen alkalmazások az Instagram, YT, Spotify, Waze,stb... érdekes, hogy a Facebook illetve a Messenger sosem omlott össze. Ez a probléma öröklődött iPad 2 mini tabletre, majd most is továbbra is fent áll az X-en. Mindenből a legfrissebb (szoftver, alkalmazások) van és még így is. Újratelepítettem, nem használt, új Apple ID-t hoztam létre úgysem lett jó. Egyedül visszatelepíteni nem próbáltam IOS 11-re de kétlem, hogy megoldaná a problémám. Nem tudok rájönni milyen gond lehet, annak meg kicsi az esélye, hogy vegyek egy rossz 5S-t, egy rossz iPad-et meg az X is rossz legyen. Tehát valami "belső" probléma lehet, még az apple ID-val, de újat csináltam és nem segített.


Ennyi pénzért kicsit alattomos, hogy ilyen hibával kell használjam. Apple support még válaszolni sem volt hajlandó.


Valaki esetleg tudna ebben a témában segíteni vagy hallott ilyenről?


2019. ápr. 9. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

jujujjjjjj....

Az a gond, hogy nincs közös pont a készülékek között amiről lehetne következtetni valamire...


esetleg a helymeghatározás?

2019. ápr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mit értesz helymeghatározás alatt?

Kapcsoljan ki, vagy ne engedélyezzem egyes alkalmazásoknál?


Egyébként “friss hír”: ha kijelentkezek az Apple ID-ból hibátlanul működik...

2019. ápr. 10. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, azt értem

hogy ne nézze hol vagy.


Akkor viszont az apple id-vel van valami gond.


Magyarország van beállítva?

vagy az amcsi appstoreból vetted az alkalmazásokat?

2019. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A legelső fiókom, amiből 2 napja kijelentkeztem azr amerikai ID-vel illettem meg, majd cseréltem magyarra. Ez még egy iphon 4S-en volt, utána lett az 5S-em. A fiókhoz tartozó email címem szinte használhatatlan, ezért adtam hozzá egy másikat. Úgy rémlik, hogy ettől a pont-tól kezdett volna szórakozni az alkalmazásokkal...
2019. ápr. 11. 08:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát valseg ebbe hülyült bele.

A telefon magyarra van állírva és amcsi store-ból töltötted le az alkalmazásokat.

Ilyenkor össze tud borulni, mert nem egyezik a területi beállítás az appban meg a telóban

Próbál meg amcsira állítani a telót.


Az email címekkel nem hiszem, hogy gond lenne, mert nekem is egy nagyon régi msn-es címem van (vagy 5-6 éve nem léptem be ott...)

Aztán később hozzáadtam a gmailest.

2019. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!